کد: 13961103278108264

نکاتی در رابطه با خرید خودرو کار کرده

برای کارشناسی خودرو کارکرده چه کار کنیم؟

کد: 13961103278108264

https://goo.gl/uQ4e1Y

، تهران ، (اخبار رسمی): خرید خودرو کارکرده مسائل مربوط به خودش را دارد، در صورتی که تخصص کافی در ارتباط با خودرو نداشته باشید فروشندگان و دلالان خودرو به سادگی کلاه برداری می‌کنند و باعث ضرر و زیان شما می‌شوند.

برای کارشناسی خودرو کارکرده چه کار کنیم؟
کارشناسی خودرو

اگر گذر شما هم به خرید و فروش خودروی کارکرده و دست دوم افتاده باشد، به خوبی می‌دانید که به عنوان خریدار خودرو به سختی می‌توان به یک فروشنده‌ی ناشناس و یا نمایشگاه‌دار اعتماد کرد. ‌

همه‌ی ما شاهد بوده‌ایم که برخی فروشندگان، خودروی رنگ شده و با قطعات تعویض شده را به عنوان خودروی بدون رنگ و با قطعات اصلی به فروش می‌رسانند و یا کیلومتر طی شده خودرو را دستکاری می‌کنند تا عدد کمتری را نشان دهد. متاسفانه اکثر ما به عنوان مشتری غیر متخصص، قادر به تشخیص این مسئله نخواهیم بود و فهمیدن عیب‌های ماشین کارکرده برای‌مان امکان پذیر نیست. عدم اطمینان، اغلب باعث می‌شود در خرید خودرو تعلل کنیم و یا به کلی پشیمان شویم.

اما راه حل چیست؟

اگر در گوگل عبارت کارشناسی سلامت خودرو را سرچ کرده باشید ، لیستی بلندبالا از آدرس مکانیک‌ها و نمایشگاه‌داران را می بینید که بعضی از آنها در شهرهای دیگر هستند، بعضی در همین تهران آنقدر دور سهتند که باید یک روز خود را به آن اختصاص بدهید. به مکانیک‌های پیشنهاد شده از طرف نمایشگاه‌دار هم که نمی‌شود اعتماد کرد. همه این موارد باعث می‌شود بعد از جستجویی طولانی، بدون گرفتن نتیجه و کلافه به نقطه اول بازگردید.

اما مدتی است که با افزایش رقابت در فضای کسب و کار، افراد و شرکت‌ها در هر حوزه‌ای سعی در ایجاد نوآوری و جلب رضایت بیشتر مشتریان دارند. در این حوزه هم مدتی است عبارتی نو شنیده و دیده می شود: کارشناسی فنی و بدنه خودرو در محل

برای ارسال درخواست این سرویس برای خودرو، در هر کجای شهر که هستید کافی است از طریق سایت و یا شماره تلفن با متخصص مربوط تماس بگیرید و محل خودرو را اعلام کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، کارشناس مکانیک خودرو به محل خودروی مورد نظر شما اعزام شود و توسط دستگاه‌های تشخیصی و روش‌های چشمی، آزمایش‌های گوناگون را بر روی خودرو انجام داده و آن را از ابعاد مختلف فنی و بدنه مورد بررسی تخصصی قرار دهد.

آقای کارشناس

آقای کارشناس یکی از فعال‌ترین سرویس‌های کارشناسی خودرو در محل است که در زمانی کوتاه و هزینه‌ای اندک، به محل خودروی کارکرده شما می‌آید و به صورت کاملا تخصصی، رنگ شدگی، ساییدگی بدنه، اصالت قطعات خودرو، صحت کیلومتر شمار و دیگر معیارهای فنی و فیزیکی خودرو را بررسی می‌کند. برای ارتباط با آقای کارشناس، می‌توانید از طریق سایت مجموعه به آدرس aghayekarshenas.com و یا شماره تلفن 02128421677  اقدام کنید.

واضح است که با این روش، در انتخاب فرد کارشناس خودرو، طرفین معامله خودرو دخالتی ندارند و به همین دلیل بسیار ساده‌تر اعتماد هر دو طرف معامله جلب می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اقای کارشناس

تیم کارشناسی فنی و بدنه خودرو آقای کارشناس با بیش از ۱۰ سال تجربه در امر کارشناسی خودرو با دستگاه های تخصصی و فوق پیشرفته تمام حقایق و گذشته خودرو کار کرده و تصادفی را برملا میکند تا شما با خیال راحت از میان خودرو های دست دوم بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.