کد: 13961103278168088

ریتین؛ بستر گفتگو و پشتیبانی آنلاین به همراه جذب و گردآوری رفتار مشتریان

معرفی سرویس ریتین و فرایند جلب رضایت مشتری

کد: 13961103278168088

https://goo.gl/MWEsg7

، تهران , (اخبار رسمی): خرید از یک کسب و کار آنلاین به میزان اعتماد افراد به آن کسب و کار وابسته است. معمولا بیشتر سایت‌ها بخش سوالات متداول دارند که به بسیاری از پرسش‌های مشتری‌ها پاسخ می‌دهد و آن‌ها را برای خرید مجاب می‌کند؛ اما گاهی سوالات جدیدی برای مشتری پیش می‌آید. ریتن در ایجاد این ارتباط به کسب و کارها کمک می‌کند.

معرفی سرویس ریتین و فرایند جلب رضایت مشتری
روش های سنتی مانع پیشرفت شما در دنیای جدید خواهند بود.

برای شروع به این نکته توجه کنید که همه‌‌ی افراد در محیط اینترنت تنبل هستند و آسان‌ترین راه را می‌خواهند؛‌ به این معنا که دوست دارند سوال خود را تایپ کنند و خیلی سریع جواب دریافت کنند و کمتر تمایل دارند که برای پاسخ سوال‌شان به آن کسب و کار زنگ بزنند. به این ترتیب وجود قسمت پشتیبانی آنلاین برای مشتری به معنای یک ارتباط سریع، بی‌هزینه، شخصی سازی شده و  به طور خلاصه یک تجربه‌ی خوب کاربری است. کسب و کار ریتن شما را در خوشحال کردن مشتریان یاری خواهد کرد. خوشحال بودن مشتری باعث می‌شود که او کسب و کار شما را به دیگران توصیه کند و در حالت ایده‌آل باز هم برای خرید به شما سر بزند.

چرا به پشتیبانی آنلاین نیاز دارید؟

خودتان را جای مشتری بگذارید. حتما دیده اید که گاهی با ورود به سایتی قسمتی در کنار صفحه‌ی سایت باز می‌شود و کسی با شما خوش و بش می‌کند و از شما می‌خواهد که اگر سوالی داشتید با او مطرح کنید. این قسمت حکم فروشنده‌های فروشگاه‌های شیک و بزرگ را دارد؛ اما اگر بخواهیم صادقانه بگوییم بیشتر ما هنگام ورود به یک فروشگاه بزرگ خوشمان نمی‌آید که کسی دور و برمان باشند. علت هم واضح است، ما در محیطی فیزیکی هستیم و بیشتر پرسش‌های ذهنی ما از طریق دیدن، لمس کردن، بو کردن و...  در محیط فیزیکی پاسخ داده می‌شوند. این موضوع در فضای مجازی کاملا متفاوت است و بیشتر مشتریان از وجود یک پشتیبان استقبال می‌کنند؛ چون تماس مستقیمی با آن کالا و یا خدمات ندارند.

مطالب فوق ارزشی است که در همان لحظه اول استفاده از سرویس ریتین بدست می آید. اما قابلیت های ریتین به ایجاد بستر گفت و گوی آنلاین ختم نمی شوند. این تنها شروع فرایند ریتین است.

ریتین به صورت خودکار و بدون هیچ تلاشی از طرف شما اطلاعات آماری و جزییات کاربران و بازدیدکنندگان را گردآوری میکند. این امر با گذشت زمان ارزشی مضاعف پیدا می کند. بدین معنا که به شما این امکان را می دهد که با داشتن اطلاعات بیشتری از رفتار مشتری، کیفیت پشتیبانی خود را بهبود دهید.

و اما هنر ریتین در آن است که می توانید با دادن اطلاعات مختص به کسب و کار شما( مثل: VIP بودن مشتریان، تعداد کل خریدهای انجام شده، جنسیت و ....) آنها را به اطلاعات آماری که در مرحله قبل جمع آوری کرده اید، اضافه کنید. براساس این اطلاعات می توانید مشتریان خود را در دسته بندی های دقیق تری قرار دهید و آنها را بهتر بشناسید. اکنون شما از همیشه به مشتریان خود نزدیکتر شده اید.

حال فرصت آن است که از این قطعه بندی ها به نحو احسنت استفاده کنید. بدین منظور کافی است پیام های تله گذاری شده برای این دسته ها تعریف کنید. این پیام های خودکار در جایی مناسب، در لحظه مناسب به کاربران شما ارسال خواهند شد و شما جادوی اطلاعات را مشاهده خواهید کرد. هنگامی که با چند صد کاربر آنلاین به طور هم ‌زمان روبه‌رو هستید، دیگر امکان شروع مکالمه شخصی به صورت دستی امکان پذیر نیست. اینجاست که ریتین به کمک پیام های خودکار، شما را در ایجاد ارتباطی هدفمند و کنشگرایانه با کاربران و بازدید کنندگان تان همراهی می کند.

در انتها تمام سوالاتی که شما به کمک ریتین پاسخ خواهید داد، تبدیل به خردی خواهد شد که می توانید با استفاده از پایگاه دانش ریتین آن را مکتوب کرده و در اختیار کاربران تان قرار دهید تا با آن، دانش او را نسبت به خدمت یا محصول تان افزایش دهید. همچنین با استفاده از بازخوردهایی که کاربران به مقاله های شما می دهند در طی زمان آنها را بهبود دهید تا دیگر سوالی باقی نماند.

ریتین، با رویکردی کاربر محور، با توجه به نیاز کسب و کارهای ایرانی، بر اساس همین فرایند توسعه یافته است. ماموریت ما تولید سرویسی بومی با استانداردهای جهانی، برای کمک به رشد کسب و کارهای آنلاین کشورمان است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ریتین

ریتین بستر پیام رسانی آنلاین و گردآوری رفتار مشتری است. ریتین به شما کمک می کند که مشتریان خود را بهتر بشناسید و بر اساس رفتار های گردآوری شده پیام های شخصی سازی شده خودکار برای آنها ارسال و آنها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.