کد: 13961107278908286

معرفی کولدمیکر (گروه صنعتی اسکندری)؛

کولدمیکر تولیدکننده انواع آبسردکن، سردخانه و تجهیزات سرمایشی

کد: 13961107278908286

https://goo.gl/xaSv2V

، ارومیه , (اخبار رسمی): گروه صنعتی اسکندری، مجموعه‌ای فعال با 25 سال تجربه است که در زمینه‌ی ساخت و تولید دستگاه های سرمایشی و تجهیزات مربوط فعالیت می‌کند. از مهم‌ترین تولیدات این مجموعه آب سردکن‌های صنعتی و فانتزی، سردخانه‌های کانکسی، یخ ساز، بستنی ساز انواع چیلر و فن کوئل است.

کولدمیکر تولیدکننده انواع آبسردکن، سردخانه و تجهیزات سرمایشی
آبسردکن کولد میکر

گروه صنعتی اسکندری تولید کننده و وارد کننده انواع آبسردکن، سردخانه، یخ خرد کن، چیلیر، فن کوئل، یخچال مخصوص بستنی، کولر گازی صنعتی، دستگاه بستنی ساز و یخ در بهشت ساز است

گروه صنعتی اسکندری با 25 سال تجربه در زمینه‌ی ساخت و واردات سیستم‌های سرمایشی نظیر یخ خردکن‌، سردخانه کانکسی، یخ ساز، یخ در بهشت ساز، آبسردکن و سایر تجهیزات برودتی فعال است. این کارخانه تولید کننده‌ی آبسردکن‌های بدنه استیل طبق بخشنام‌های بهداشتی است که مجهز به شیر‌های ضد چکه هستند. همچنین این مجموعه واردات انواع آبسردکن‌های فانتزی، آبسردکن یخچال دار،  ایستاده و منبع دار از کشور ترکیه را انجام می‌دهد. آبسردکن‌های وارداتی این گروه صنعتی از نظر مشخصات فنی و قطعات نسبت به آبسردکن‌های چینی موجود در بازار از کیفیت بسیار بالای برخوردار هستند. لازم به ذکر است گروه صنعتی اسکندری سازنده‌ی انواع آبسردکن‌های مرکزی جهت استفاده در مساجد، مدارس و دانشگاه نیز و... است.

گروه اسکندری سازنده انواع یخ ساز‌های اتوماتیک

این کارخانه یکی از بزرگ‌ترین سازندگان دستگاه‌های یخ سازی از جمله دستگاه‌های یخ ساز اتوماتیک شامل یخ ساز‌های حبه‌ای، قالبی و پولکی  جهت استفاده در ارگان‌های دولتی و خصوصی، شرکت‌ها و ادارات است و همچنین وارد کننده انواع یخ‌ساز خانگی ۱۰ کیلویی، یخ‌ساز کافی شاپی 40 کیلویی، یخ‌ساز رستورانی 50 کیلویی و انواع یخ‌سازهای حبه‌ای مخصوص استفاده در هتل، رستوران، کافی شاپ، رستوران، آشپزخانه‌های صنعتی و... از کشور ایتالیا و ترکیه نیز است.

تولید کارخانه‌های یخ‌سازی

گروه صنعتی اسکندری تولید کنند‌ه‌ی انواع کارخانه‌ی یخ و کارخانه‌ی یخ‌سازی صنعتی در دو نوع ثابت و متحرک در ظرفیت‌های تولید 20 قالب یخ تا 5 هزار قالب یخ در روز است این واحد تولیدی همچنین سازنده انواع شیر سرد کن فروشگاهی و شیر سرد کن مخصوص دام داری همچنین دستگاه‌های شیر سرد کن مخصوص ایستگاه‌های جمع آوری شیر و در کل تجهیزات نگهداری و حمل شیر خام نیز است.

از دیگر محصولات گروه صنعتی اسکندری در مورد سردخانه می‌توان به سردخانه‌ی جسد و سردخانه‌ی کانکسی اشاره کرد. همان طور که می‌دانید برای نگه داری جسد انسان مرده در آرامستان‌ها و قبرستان‌ها و بیمارستان‌ها و کلینیک پزشکی برای مدت زمان‌های طولانی و یا کوتاه از سردخانه جسد استفاده می‌شود. سردخانه‌های جسد تولید شده توسط این کارخانه در انواع یک کابین، دو کابین یا شش کابین جهت نگاهی داری جسد عرض می‌‌شود. همچنین جهت استفاده در روستا‌ها و شهر‌های کوچک به تازگی سردخانه جسد چهار کابین که توانای نگهداری چهار جسد انسان به صورت هم‌زمان را دارد.

تولید سردخانه

یکی از فاکتور‌های بسیار مهم در حفظ و نگهداری مواد خوراکی با کیفیت استفاده از سرما است. سردخانه‌ها تولیدی گروه صنعتی اسکندری به سه قسمت عمده تقسیم می‌شوند. سردخانه‌های بالای صفر جهت نگهداری میوه و سبزیجات و سایر مواد غذای برای زمان طولانی و سردخانه زیر صفر برای نگهداری از فرآورده‌های گوشتی، مرغ، ماهی و کلا مواد پرتئینی  مورد استفاده قرار می‌شود؛ اما سومین نوع سردخانه، سردخانه‌ی مخصوص بستنی است که دمای آن به منفی ۳۵ درجه می‌رسد. گروه صنعتی اسکندری انواع سردخانه‌های بالای صفر، سردخانه‌‌های زیر صفر و سردخانه کانکسی را طراحی و تولید می‌کند.

سایر تولیدات گروه اسکندری

گروه صنعتی اسکندری علاوه بر تولید و واردات محصولات ذکر شده تولید کننده و وارد کننده انواع چیلیر، فن کوئل، یخجال مخصوص بستنی، کولر گازی صنعتی، دستگاه بستنی ساز و یخ در بهشت ساز، شربت سردکن است به نوعی که شما می‌توانید انواع یخ در بهشت ساز‌ها و شربت سردکن‌های ایتالیای را به صورت مستقیم از این واحد وارد کننده با قیمت مناسب خریداری کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کولد میکر

گروه صنعتی اسکندری باسابقه بیش از ۲۰ ساله خود در تولید محصولات سرمایشی یخ‌سازهای خانگی ، یخ‌سازهای رستورانی و یخ‌سازهای صنعتی مختلفی را در ویترین فروش خود دارد.

منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.