کد: 13961108279015416

رئیس اداره بانکداری مجازی بانک ایران زمین:

بهترین راه برای تامین نیازمندی های یک شهروند دیجیتال، شبکه ارزش دیجیتال است

کد: 13961108279015416

https://goo.gl/arbx3V

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس اداره بانکداری مجازی بانک ایران زمین، در حاشیه هفتمین نمایشگاه بانکداری الکترونیک، بهترین راه‌حل برای تامین نیازمندی‌های یک شهروند دیجیتال را ایجاد یک شبکه ارزش دیجیتال دانست و نقش بانک‌ها را اتصال عناصر در این شبکه عنوان کرد.

بهترین راه حل برای تامین نیازمندیهای یک شهروند دیجیتال،یک شبکه ارزش دیجیتال
بهترین راه برای تامین نیازمندی های یک شهروند دیجیتال، شبکه ارزش دیجیتال است

به گزارش روابط عمومی‌بانک ایران زمین؛ احمدرضا ایرجی زاده، رئیس اداره بانکداری مجازی بانک ایران زمین با تشریح استراتژی‌های کلان بانک ایران زمین گفت: حضور پرقدرت در عرصه‌ی دیجیتالی کردن نیازمندی‌های شهروندان یکی از اهداف ما است.

وی افزود: پس از تحلیل نیازمندی‌های شهروند دیجیتال به این نتیجه رسیدیم که بهترین راه حل برای تامین نیازمندی‌های یک شهروند دیجیتال ایجاد یک شبکه ارزش دیجیتال با در نظر گرفتن نقش مهم بانک در اتصال عناصر این شبکه ارزش است. از این‌رو بر آن شدیم که موبایل بانک جدید ایران زمین را نه تنها به عنوان یک درگاه بانکداری الکترونیک؛ بلکه به عنوان یک پلاتفرم برای ایجاد این شبکه ارزش دیجیتال بنا کنیم.

ایرجی‌زاده گفت: هم اکنون همه‌ی شهروندان حتی اگر مشتری بانک ایران زمین نباشند، می‌توانند از خدمات سوپر مارکت دیجیتال موجود روی موبایل بانک استفاده کرده و از شبکه ارزش دیجیتالی که ما با همکاری Fintech Company ها ایجاد کردیم استفاده کرده و لذت ببرند.

رئیس اداره بانکداری مجازی بانک ایران زمین ادامه داد: در ضمن این شهروندان حتی بدون افتتاح حساب به صورت اتوماتیک پس از نصب موبایل بانک عضو باشگاه مشتریان بانک ایران زمین هستند و از جوایز ارزشمند آن بهره‌مند خواهند شد.

مشتریان بانک ایران زمین، نیز پس از احراز هویت در محیطی کاملا امن فراتر از آنچه که از یک موبایل بانک برای ارائه‌ی خدمات دیجیتال می‌توان انتظار داشت را تجربه می‌کنند.

وی در خصوص سرویس موبایل بانک جدید بانک ایران زمین، که در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک رونمایی شد و بزودی در اختیار عموم قرار خواهد گرفت، گفت: سرویس‌های نوین و ویژه‌ای را در موبایل بانک جدید برای استفاده عموم شهروندان فراهم کرده‌ایم که به عنوان نمونه می‌توان به سرویس مشاوره‌ی ویدئویی که امکان تماس ویدئویی با شعبه‌ی مجازی بانک ایران زمین را فراهم می‌کند و یا امکان کارت به کارت از مبدا بانک‌های دیگر اشاره کرد.

وی در انتها اظهار امیدواری کرد رویکرد دیجیتال بانک ایران زمین، تجربه‌ای لذت بخش را از انجام خدمات مالی، برای مشتریان به همراه بیاورد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.