اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961109279148284

با اپلیکیشن مسیریاب سپهر چطور می‌توانیم سفر بهتری را تجربه کنیم؟

در سال 97 با سپهر، متفاوت‌تر از گذشته سفر کنیم

کد: 13961109279148284

https://goo.gl/hA1te2

، تهران , (اخبار رسمی): یک مسیریاب خوب با در نظر گرفتن ترافیک لحظه‌ای، سریع‌ترین و بهترین مسیر را به شما پیشنهاد می‌دهد. شما را از رخدادهای جاده‌ای مانند تصادف با خبر می‌کند و نقشه‌ی کاملی از شهرها و جادها را برای شما مهیا می‌کند. این مسیریاب می‌تواند دستیار خوبی برای سفرهای درون و برون شهری به ویژه سفرهای نوروزی باشد.

در سال 97 با سپهر، متفاوت‌تر از گذشته سفر کنیم
مسیریاب سپهر به صورت صوتی و مرحله به مرحله شما را راهنمایی می کند تا به مقصد برسید.
در سال 97 با سپهر، متفاوت‌تر از گذشته سفر کنیم
سپهر محبوب ترین ابرازهای کار با نقشه را به شما ارائه میدهد مانند فاصله سنج، مساحت سنج، نقشه ساز .
در سال 97 با سپهر، متفاوت‌تر از گذشته سفر کنیم
نقشه سپهر لایه های کاربردی زیادی دارد مانند حالت روز وشب، ترافیک آنلاین، خطوط مترو و نقشه طرح ترافیک

سپهر نزدیکترین پمپ بنزین، مسجد، اقامتگاه ، رستوران، اورژانس و سرویس بهداشتی درون شهری و برون شهری را به شما نشان می‌دهد تا سفری آسوده و لذت بخش داشته باشید

در سال 97 با سپهر، متفاوت‌تر از گذشته سفر کنیم! آیا قرار است در سال 97 هم مثل سال‌های قبل سفر کنیم؟ باز هم می‌خواهیم در طول مسیر به دنبال یه فرد بومی و راه بلد بگردیم تا مسیر را به ما نشان دهد‌؟ شاید با اینترنت و موبایل حسابی آشنا باشیم و با جستجو‌هایی در اینترنت مقصدی را پیدا کرده باشیم و نقشه مکان را هم دیده‌ایم؛ ولی چطور می‌خواهیم در یک شهر غریب و نا آشنا بدون زحمت و گم شدن به مقصد برسیم؟ دیگر وقت آن است که تکنولوژی‌های جدید را به عنوان بخش جدا نشدنی زندگی روزمره خود قبول کنیم و سعی کنیم با استفاده از آنها زندگی خود و خانواده را آسان‌تر کنیم.

اپلیکیشن‌های نقشه و مسیریابی ابزارها و راهنماهای خوبی برای سفر هستند.  یکی از مفیدترین و پرکاربردترین آن‌ها اپلیکیشن سپهر است . اپلیکیشن نقشه و مسیریاب سپهر کاملا فارسی و ایرانی است .سپهر نقشه‌های دقیق تمام ایران را به صورت آنلاین و آفلاین ارائه می‌کند و مسیریاب سخنگوی آن دستیار بسیار خوبی برای سفر‌های درون شهری و برون شهری شما خواهد بود. می‌توانید ترافیک آنلاین و لحظه‌ای تمام شهرها و جاده‌ها را در آن ببینید. همچنین اطلاعات اماکن شهری و بین شهری را روی نقشه به شما نشان می‌دهد و شما در این اپلیکیشن می‌توانید نزدیک‌ترین رستوران، بانک و پمپ بنزین را پیدا کنید و بطور کلی تمام توقعات شما از یک اپلیکیشن نقشه و مسیریاب را تا حد خوب و قابل قبولی برطرف می‌کند.

مکان یاب سپهر همراه شما در سفرهای درون شهری و برون شهری

ترافیک آنلاین و مسیریاب صوتی و هم چنین نقشه‌های کامل سپهر به شما کمک می‌کند در شهر سریع‌تر از دیگران سفر کنید، کمتر پشت ترافیک بمانید و کمتر خسته و عصبی شوید. شما در این اپلیکیشن می‌توانید رانندگان دیگر را از رخدادهای جاده‌ای مثل تصادفات و یا بسته شدن یک مسیر توسط پلیس با خبر کنید تا آنها بتوانند مسیرهای بهتری را برای سفر انتخاب کنند.

با کمک مسیریاب سخنگوی سپهر دیگر لازم نیست در حین رانندگی به صفحه‌ی گوشی‌ خود نگاه کنید و به این ترتیب هرگز لازم نیست که نگاه‌تان را از جاده جدا کنید.

سپهر تنها اپلیکیشن ایرانی است که محل دوربین‌های کنترل سرعت و ماموران راهنمایی و رانندگی را در خیابان‌ها و جاده‌ها به شما نشان می‌دهد. با کمک این سرویس شما می‌توانید سرعت خود را با توجه به محل آنها تنظیم کنید و هرگز جریمه نمی‌شوید.

اگر دیرهنگام در جاده‌ای تاریک ماشین شما در حال تمام کردن بنزین باشد و با جاده نیز آشنایی نداشته باشید، می‌توانید سپهر را باز کنید تا به شما نزدیک‌ترین پمپ بنزین و سریع‌ترین راه رسیدن به آن را نشان دهد.

اگر در هنگام سفر ناگهان به سرویس بهداشتی نیاز پیدا کردید و یا شب هنگام در جاده به دنبال محلی امن برای اقامت شبانه بودید با یه جستجوی ساده در نقشه سپهر می‌توانید نزدیک‌ترین و با کیفیت‌ترین اقامتگاه بین شهری را پیدا کنید.

نقشه و مسیریاب سپهر اطلاعات تمامی‌ شهرها و جاده‌های ایران را دارد و شما می‌توانید با خیال راحت با کمک این اپلیکیشن در تمامی‌ جاده‌های ایران سفری آسوده و مطمئن را تجربه کنید. در این اپلیکیشن شما می‌توانید انواع نقشه‌های گوگل، تصاویر ماهوراه‌ای، نقشه‌ی ویز و OSM را دانلود کنید و به صورت آفلاین استفاده کنید.

خلاصه ای از مهم‌ترین امکانات سپهر

 •  نقشه آنلاین و آفلاین تمامی‌شهرها
 •  انواع نقشه‌های گوگل، ماهواره ای، ویز (Waze) و OSM
 •  نقشه‌ی مترو تهران، مشهد، اصفهان و دیگر شهرهای ایران
 •  ترافیک آنلاین
 •  مسیریابی با راهنمای مرحله به مرحله
 •  مسیریابی با پیشنهاد چندین مسیر
 •  راهنمای صوتی و سخنگوی مسیر
 •  مسیریابی با در نظر گرفتن ترافیک خیابان‌ها و جاده‌ها
 •  نمایش اطلاعات نزدیکترین پمپ بنزین، رستوران، بانک، خودپرداز، درمانگاه و بیمارستان، اقامتگاه، مسجد و کلیه اطلاعات مهم درون شهری و بین شهری
 •  ابزار فاصله سنج، مساحت سنج
 •  گوشی یاب
 •  دسترسی سریع به محل خانه و کار

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سپهر

سرویس جستجوی کسب و کارهای اطراف (رستوران، کافی شاپ، بیمارستان، پمپ بنزین، دفتر پیشخوان...) به همراه نقشه آنلاین و آفلاین، مسیریاب آنلاین ، مسیریاب صوتی و ترافیک لحظه ای

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]