کد: 13961111279485416

رتبه برتر بانک ایران زمین، در دومین دوره جایزه ملی تحول دیجیتالی

کد: 13961111279485416

https://goo.gl/g2AU2N

، تهران , (اخبار رسمی): در دومین دوره جایزه ملی تحول دیجیتالی که همزمان با اجلاس مدیران تحول دیجیتال کشور در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد، از بانک ایران زمین در دو بخش زبدگی و رهبری دیجیتالی، تقدیر شد.

رتبه برتر بانک ایران زمین، در دومین دوره جایزه ملی تحول دیجیتالی
رتبه برتر بانک ایران زمین، در دومین دوره جایزه ملی تحول دیجیتالی

به گزارش روابط عمومی، در این مراسم که با حضور مدیران بانکی، استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوین برگزار شد، مهران باوند سوادکوهی مدیر برنامه ریزی بانک ایران زمین در بخش «ارائه تجربیات نوآوری دیجیتال» در خصوص ارائه خدمت در شبکه‌های اجتماعی برای حاضران صحبت کرد.

سوادکوهی گفت: «اولین محور نوآوری است؛ ما ساز و کارها و فرآیندهای نوآوری را ایجاد کردیم. تا جایی که امروز بانکداری سفارشی را ایجاد کرده‌ایم که در نوع خود جدید است. در بحث نوآوری به ساده سازی باید توجه ویژه‌ای داشت. نکته دیگر، چرخش از محصول محوری به مشتری محوری است. در بانک ایران زمین، واحدی به نام واحد ارتباط با مشتریان ایجاد کردیم».

وی در ادامه گفت: «نکته‌ی بعدی در دیجیتال ترنسفورمیشن، همکاری با استارتاپ‌ها و کسب وکارهای فین تک است. امروز دیگر بانکداری سنتی از بین رفته و اگر این واقعیت را نپذیریم، عاقبت خوبی نخواهیم داشت. ارائه‌ی خدمات در بستر شبکه‌های اجتماعی نیز از دیگر فعالیت‌های جدید بانک ایران زمین است. ما ربات بانک ایران زمین را ایجاد کردیم که تاکنون 130 خدمت در آن تعریف شده و توسعه می‌یابد.

در ادامه مجید بیات رئیس اداره‌ی توسعه نرم افزار بحث نوآوری در شبکه‌های مجازی و اقدامات بانک ایران زمین در این حوزه را برای حضار تشریح کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.