کد: 13961115280037927

ال جی ربات های سری CLOi را معرفی کرد.

هتل ها، سوپر مارکت ها و ... با ربات های ال جی

کد: 13961115280037927

https://goo.gl/VZnnff

، اصفهان ، (اخبار رسمی): این ادامه بیشتر با ربات‌های جدید ال جی که در نمایشگاه CES 2018 معرفی شده‌اند، آشنا می‌شویم.

 هتل ها ، سوپر مارکت ها و ... با ربات های ال جی
هتل ها، سوپر مارکت ها و ... با ربات های ال جی

مقصود از توسعه شاپینگ کارت ربات نیز به خوبی از نام آن پیداست.

ال جی با معرفی چند ربات در نمایشگاه CES سال گذشته، توجه بسیاری را به خود جلب کرد. فعالیت این شرکت کره‌ای در زمینه‌ی رباتیک متوقف نشده و در نمایشگاه CES 2018 نیز چند محصول در این زمینه معرفی کرده است. بعد از تجربه گرفتن از ربات‌های توسعه یافته برای فرودگاه بین المللی اینچئون که برای نظافت و راهنمایی کاربرد داشتند، ال جی اکنون سه ربات دیگر معرفی کرده است.

ربات‌های سری CLOi برای استفاده تجاری توسعه یافته و برای حمل بار، سروینگ و خرید کردن کاربرد دارند. این ربا‌ت‌ها تقریبا در قد و اندازه ربات راهنمایی هستند که در فرودگاه بین المللی اینچئون مورد استفاده قرار می‌گیرند. بر اساس نام هر یک از ربات‌‌های جدید ال جی می‌توان به کاربرد آن‌ها پی برد.

سروینگ ربات در هتل‌ها، رستوران‌ها و محل‌های استراحت فرودگاه‌ها کاربرد داشته و به کمک سینی کشویی تعبیه شده برای آن، غذا و نوشیدنی را به دست مشتریان می‌رساند. در بالای آن نیز به نظر یک قسمت دیگر تعبیه شده که برای قرار گرفتن لوازم اضافی کاربرد دارد. به عنوان نمونه می‌توان به طور همزمان یک حوله را نیز به دست مشتری رساند.

کاربرد پورتر ربات از ربات‌های سری CLOi ال جی، چک کردن وضعیت ثبت نام، عبور و مرور و پرداخت‌ها در هتل‌ها است تا بلکه مدت زمان انتظار به حداقل کاهش پیدا کند. دیگر قابلیت آن که از نام ربات نیز به خوبی قابل برداشت است، حمل وسایل و کیف‌های مسافران به اطراف محسوب می‌شود.

متاسفانه درباره‌ی حداکثر اندازه کیف‌هایی که این ربات قادر به حمل آن‌ها است صحبتی به میان نیامده است؛ اما بر اساس عکس‌های منتشر شده از آن می‌توان انتظار داشت پورتر ربات چمدان‌های دارای اندازه متوسط را به راحتی حمل خواهد کرد.

مقصود از توسعه شاپینگ کارت ربات نیز به خوبی از نام آن پیداست. این محصول در سوپرمارک‌ها مورد استفاده قرار گرفته و به لطف مجهز شدن به یک اسکنر بارکد می‌تواند در مدت زمانی کوتاه، لیست خرید مشتریان را به آن‌ها نمایش داده و خیلی سریع هزینه‌ی نهایی را حساب کند.

یکی از قابلیت‌های بی‌نظیر شاپینگ کارت ربات، هدایت سریع کاربران به محصولات مورد نظرشان به لطف اپلیکیشن موبایل توسعه یافته برای آن است. امیدواریم بعد از نمایش آن‌ها در CES 2018 اطلاعات بیشتری درباره قابلیت‌های سه ربات ال جی و همچنین قیمتشان به دست بیاوریم.

مطالب بیشتر در سایت تیک روبو

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تیک روبو

اهداف ما در مجموعه آموزشی، پژوهشی و صنعتی تیک مطابق بر آرمان خواهی و توسعه طلبی با رویکردهای ایرانی برای به ارمغان آوردن فردایی روشن است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.