اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961124282087042

ارسال بار به استرالیا

آشنایی با فریت بار به استرالیا

کد: 13961124282087042

https://goo.gl/QW1CH6

، استهبان , (اخبار رسمی): ارسال بار به استرالیا‌ که در اصطلاح فریت بار به استرالیا نامیده می‌شود. این روش از رایج‌‌ترین اقدامات مسافرین برای ارسال بارهای خود به استرالیا است.

آشنایی با فریت بار به استرالیا
فریت بار به استرالیا

ارسال بار به استرالیا‌ که در اصطلاح فریت بار به استرالیا نامیده می شود از رایج‌‌ترین اقدامات مسافرین برای ارسال بارهای خود به استرالیا است

کشور استرالیا یک کشور توسعه یافته در نیم‌کره جنوبی است. این کشور با ۷٬۶۸۶٬۸۵۰ کیلومتر مربع وسعت، ششمین کشور پهناور جهان است. پایتخت استرالیا شهر کانبرا است. در کشور استرالیا نخست وزیر منتخب در کنار دولت و مجلس اداره کشور را در دست دارند. 

دو شهر بزرگ استرالیا سیدنی و ملبورن هستند. این کشور دارای مرز خاکی با کشور دیگری نیست و دور آن را از شرق، اقیانوس آرام، از جنوب اقیانوس منجمد جنوبی، از غرب اقیانوس هند و از شمال چندین دریا و خلیج در برگرفته ‌است. استرالیا همچنین سرزمین اصلی قاره اقیانوسیه به ‌شمار می‌آید که کوچک‌‌ترین قاره دنیا است. استرالیا که همچون جزیره ‌ایبزرگ دراقیانوس آرام واقع شده، از نظر زمین ‌شناسی قدیمی‌ترین خشکی جهان به ‌شمار می‌آید. 

کشور توسعه یافته استرالیا واقع در کوچکترین قاره جهان امکانات گسترده و تسهیلات قابل ملاحظه‌ای را برای مهاجران بخصوص مهاجران ایرانی و قشر تحصیل کرده در نظر گرفته است. 
این امکانات شامل موقعیت‌های شغلی فراوان در مراکز صنعتی و پزشکی، فرصت‌های تحصیلی‌ در دانشگاه‌های انگلیسی‌ زبان با رتبه‌های جهانی‌، امکان تجارت خارجی و صادرات به استرالیا و بسیاری موقعیت‌های رفاهی دیگر است.

استرالیا امکانات بسیار مناسبی برای مهاجران فراهم کرده است. به همین خاطر استرالیا مقصد و انتخاب نهایی برای بسیاری از ایرانیان به خصوص افراد تحصیل کرده است. 

ارسال بار به استرالیا‌ که در اصطلاح فریت بار به استرالیا نامیده می‌شود از رایج‌ ترین اقدامات مسافرین برای ارسال بارهای خود به استرالیا است. 

معمولا مسافران باری که به استرالیا ارسال می‌کنند از وزن بار مجاز برای ارسال به استرالیا بیشتر است. مسافران اقدام به فرستادن وسایل خود قبل از پرواز به صورت فریت بار به استرالیا می‌کنند. از جمله موارد رایجی که ارسال بار به استرالیا صورت می‌پذیرد می‌توان به لیست زیر اشاره کرد:

 • ارسال و صادرات وسایل خانه به استرالیا
 •  ارسال و صادرات مبلمان به استرالیا
 • ارسال و صادرات تابلو فرش به استرالیا
 • ارسال و صادرات فرش به استرالیا
 • ارسال و صادرات صنایع دستی‌ به استرالیا
 • ارسال و صادرات میوه به استرالیا
 • ارسال و صادرات سبزیجات به استرالیا
 • ارسال و صادرات قارچ به استرالیا
 • ارسال و صادرات خشکبار به استرالیا
 • ارسال و صادرات زعفران به استرالیا
 • ارسال و صادرات بار تجاری به استرالیا
 • ارسال و صادرات وسایل رستوران به استرالیا
 •  ارسال و صادرات تنور به استرالیا
 • ارسال و صادرات چینی آلات به استرالیا
 • و تمامی‌ مواردی که شامل ارسال بار تجاری به استرالیا (فریت بار به استرالیا) می‌شود.

ارسال بار به دیگر کشورها به سه صورت انجام می‌گیرد که شامل ارسال زمینی، دریایی و هوایی بار به استرالیا است. 

ارسال بار به استرالیا از راه هوایی

امن‌ترین راه برای ارسال بار به استرالیا حمل بار هوایی است 

مراحل فریت بار به استرالیا (بصورت هوایی)

اولین مرحله انجام تشریفات گمرکی است. در این مرحله می‌توانید تمامی‌ امور را به شرکت ارائه دهنده خدمات فریت بار به استرالیا بسپارید یا خودتان برای انجام امور گمرکی اقدام کنید و شخص حضور داشته باشید. 

دومین مرحله پالت بندی محموله در صورت نیاز این کار برای جلوگیری از آسیب دیدگی بار صورت میگیرد. شرکت جهان کالا کارگو خود تمامی‌ این مراحل را به عهده می‌گیرد و به بهترین شکل این خدمات را انجام می‌دهد. 

آخرین مرحله در فریت بار به استرالیا اخذ بارنامه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نایس سئو

نایس سئو به بررسی، آنالیز، تشخیص موانع و فرصت ها برای تمامی وب سایت ها می پردازد تا بتوانند بهترین نتیجه را در موتورهای جستجو بگیرند. این موضوع بیشتر برای وب سایت هایی اهمیت پیدا می کند که در موتورهای جستجو دیده نمی شوند و یا اینکه می خواهند ترافیک هدفمند خود را در گوگل و دیگر موتورهای جستجو افزایش بدهند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]