کد: 13961206284138416

محصولات غذایی سالم با طعم‌های گوناگون برای ذائقه‌های مختلف

بون آدو راهکاری برای حفظ وزن مناسب

کد: 13961206284138416

https://goo.gl/mLBxU9

، تهران ، (اخبار رسمی): گروه تولیدی بون آدو از اولین تولید‌کنندگان در حوزه صنایع‌غذایی آماده به مصرف است و با بهره‌گیری از نیروهای متخصص اقدام به تهیه غذاهای آماده مصرف براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از شیوه پخت آرام کرده است.

بون آدو راهکاری برای حفظ وزن مناسب برای انسان
بون آدو راهکاری برای حفظ وزن مناسب

شرکت صنایع برتر آتی می‌تواند شرایط لازم برای توسعه محصولات مورد نظر مشتریان در ناحیه مورد نظرشان و دیگر نقاط جهان را فراهم کند

کاهش وزن، اراده و تلاش زیادی می‌خواهد، معمولاً افرادی که به خوبی خود را لاغر کرده‌اند و توانسته‌اند وزن مناسب را نیز حفظ کنند، عادت‌های غذایی سالمی در پیش گرفته‌اند .

تغذیه‌ای که بر اساس اصول علمی تنظیم شود بدون شک سلامت انسان را در پی خواهد داشت و باعث رشد‌ و نمو سلول‌های بدن انسان می‌شود.

غذا از مهم‌ترین فاکتورهای ضروری برای رشد و بقاء زندگی است. در عین حال هیچ غذایی وجود ندارد که به تنهایی بتواند سلامتی انسان‌ها را تضمین کند. برای رسیدن به حداکثر سلامتی بایستی جیره غذایی، مبتنی به آن دسته از غذاهایی باشد که مواد مغذی کاملی را در اختیار بدن قرار دهد.

در سفره ایرانی غذاهای سالم از انواع سبزی، مواد‌لبنی و تخم‌مرغ تهیه می‌شد که از نظر ارزش تغذیه‌ای نیز بسیار مناسب بوده، اما نکته قابل توجه نقش کمرنگ مصرف سبزیجات در رژیم غذایی خانواده‌های امروزی است. شاید پروسه خرید، پاک کردن و شستن سبزیجات آنقدر مقوله‌ی وقت گیری است که باعث شده اغلب ما به طور کلی قید مصرف سبزیجات را بزنیم و این منبع غذایی سرشار از انواع ویتامین‌ها را از وعده‌غذایی‌مان حذف کنیم.

شرکت صنایع برتر آتی از اولین تولیدکنندگان در حوزه صنایع غذایی آماده به مصرف است. این شرکت با بهره‌گیری از نیروهای متخصص اقدام به تهیه غذاهای آماده‌ی مصرف براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از شیوه پخت آرام کرده است و ارزش‌های غذایی و ماندگاری محصولات خود را بدون استفاده از هیچ‌گونه مواد نگهدارنده‌ای تنها با استفاده از روش انجماد سریع IQF تضمین می‌کند.

گروه تولیدی بون آدو بر آن شده است که با توجه به نیاز امروز و سلامتی افراد با استفاده از تازه‌ترین مواد‌اولیه محصولاتی پخته شده و بدون نیاز به روغن را تهیه کند تا این غذاها سرشار از ویتامین بر سر سفره‌غذایی مصرف‌کنندگان راه پیدا کند. این شرکت با این باور و لازمه حرکت به سوی توسعه پایدار، مدیریت منابع و استفاده بهینه از منابع، اقدام به پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت براساس استاندارد (ISO 9001: 2008) و استاندارد مدیریت ایمنی غذا براساس استاندارد (ISO 22000: 2005) و استاندارد مدیریت زیست‌محیطی براساس استاندارد (ISO 14001:2004) و نیز سیستم HACCP کرده است و در این راستا، این گروه اهداف مشخصی را به منظور برقراری بهبود مستمر در فعالیت‌های تولیدی خود تعیین و دنبال می‌کند.

بو آدو در راستای تولید محصولات غذایی از سبزیجات و گوشت‌های قرمز، مرغ و ماهی، اقدام به بررسی و طراحی نمونه‌های جذاب و خلاقانه در زمینه طعم با در نظر گرفتن ذائقه‌های مختلف، سیستم‌های تغذیه و ترکیبات کاربردی برای تغذیه ملی و جهانی کرده و همچنین، به عنوان یک شرکت تولید مواد‌غذایی، بهداشت و سلامتی را به عنوان پارامترهای کلیدی تجزیه و تحلیل مواد تشکیل‌دهنده و روش فرمولاسیون فرآوری مواد‌غذایی در نظر گرفته است.

با توجه به رضایت مشتری، نیازمندی‌های ویژه هر مشتری را بررسی می‌کند و با استفاده از تکنولوژی برتر خود در روش‌های تولید، پخت و مهارت‌های ذائقه‌ای اقدام به تولید محصولات مورد نیاز هر مشتری می‌کند. اعتقاد به انعطاف‌پذیری، خلاقیت و توانایی در رفع نیازهای مشتریان باعث افتخار و اعتقاد این شرکت است.

این سازمان با بهره گرفتن از تجربیات خود در چالش‌های تولیدی و بازاریابی، می‌تواند به رشد و توسعه کسب و کارها کمک‌های فراوانی انجام دهد. همچنین با درنظر گرفتن تنوع تولید از محصولات سبزیجاتی تا محصولات دریایی، شرکت صنایع برتر آتی می‌تواند شرایط لازم برای توسعه محصولات مورد نظر مشتریان در ناحیه مورد نظر و دیگر نقاط جهان را فراهم آورد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه تولیدی بون آدو

شرکت صنایع برتر آتی از اولین تولید کنندگان در حوزه صنایع غذایی آماده به مصرف می باشد. این شرکت مجهز به آخرین و مدرن ترین تکنولوژی تولید و نیروی انسانی مجرب در حوزه صنایع غذایی، تحقیقات، تولید و فنی می باشد. از اهداف اصلی این شرکت تولید محصولات با کیفیت و ایجاد جامعه سالم می باشد.

منتشر شده در سرویس:

صنایع غذایی و کشاورزی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.