اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۸۸۲*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961210285208457

یک برنامه بسیار مفید، جذاب و قابل اجرا

مهندس عربشاهی برای کنکوری‌های ۹۷ برنامه ویژه‌ای دارد

کد: 13961210285208457

https://goo.gl/roVfZW

، تهران , (اخبار رسمی): مهندس علیرضا عربشاهی؛ پیش‌کسوت فیزیک کنکور ایران و موسس آموزشگاه و انتشارات راه اندیشه، با تجربه بیش از چهل سال در امر آموزش و با بهره‌گیری از حرفه‌ای‌ترین کادر کنکور ایران و مشاوران ورزیده و کارآمد، یک برنامه بسیار مفید، جذاب و قابل اجرا را برای ایام نوروز داوطلبان طراحی و پیشنهاد می‌کند.

مهندس عربشاهی برای کنکوری های ۹۷ برنامه ویژه ای دارد.
مهندس عربشاهی برای کنکوری‌های ۹۷ برنامه ویژه‌ای دارد

امیدواریم بتوانید با تلاش خود و تحت نظر مشاوران راه اندیشه، رقبای خود را پشت سر گذاشته و سال ۹۷ را به بهترین سال زندگی خود تبدیل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ; ۰۹۱۲۸۳۰۰۰۶۱

تعصیلات نوروز فرصت بسیار مهم و بسیار مناسبی است که در راه کنکور در مسیر داوطلبان قرار دارد به‌طوریکه؛ با برنامه‌ریزی و استفاده بهینه از آن می‌توان عقب‌ماندگی‌ها را جبران کرد، به جمع‌بندی کلی پرداخت و مهمتر از آن ترازها و رتبه را به بهترین شکل رقم زد.

به گونه‌ای که بسیاری از دانشجویانی که در رشته‌های مطرح و دانشگاه‌های معتبر کشور مشغول به تحصیل هستند، بخش قابل‌توجهی از موفقیت خود را مرهون استفاده صحیح از این ایام دانسته‌اند.

کنکوری‌های ۹۷، مهندس عربشاهی برای شما برنامه ویژه‌ای دارد

مهندس علیرضا عربشاهی؛ پیش‌کسوت فیزیک کنکور ایران و موسس آموزشگاه و انتشارات راه اندیشه، با تجربه بیش از چهل سال در امر آموزش و با بهره‌گیری از حرفه‌ای‌ترین کادر کنکور ایران و مشاوران ورزیده و کارآمد، یک برنامه بسیار مفید، جذاب و قابل اجرا را برای ایام نوروز شما داوطلبان طراحی و پیشنهاد می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آموزشگاه راه اندیشه - مهندس عربشاهی

آموزشگاه علمی آزاد راه اندیشه در مهر ماه 1390 با مدیریت مهندس علیرضا عربشاهی و با هدف خدمت به آینده سازان میهن مان در منطقه 2 تهران افتتاح گردید.لازم به ذکر است گروه آموزشی مهندس عربشاهی سالیان دراز در موسسات معتبر تهران حضور داشته اند ولی برای تمرکز فعالیت خود آموزشگاه راه اندیشه را تاسیس نمودند که در حال حاضر جز این مرکز، شعبه دیگری ندارد. خاطر نشان می سازد آقای مهندس علیرضا عربشاهی همان دبیر فیزیک پیش کسوت کنکور بوده که از دهه پنجاه در دبیرستان ها و آموزشگاه های برتر تهران، تدریس می نمایند و به یاری خداوند هر روز توانمند تر و پر انرژی تر از قبل، به خدمت صادقانه خود ادامه می دهند، به طوری که اکثر قریب به اتفاق اولیا، خودشان شاگردان مهندس بوده و اکنون برای فرزند خود مراجعه می کنند.این نشان افتخاریست به این ادعا که ایشان هنوز در اوج بوده و معلوماتشان به روز می باشد.

اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۸۸۲*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش