کد: 13961213285588308

30 و 31 خرداد ماه 1397

نمایشگاه بین‌المللی حلال اروپا در هلند برگزار می‌شود

کد: 13961213285588308

https://goo.gl/uG8o72

، تهران , (اخبار رسمی): نمایشگاه حلال اتحادیه اروپا سال آینده در تاریخ 30 و 31 خرداد ماه، در شهر اوترخت برگزار خواهد شد. مخاطبان این نمایشگاه شرکت‌هایی هستند که در صنعت حلال فعالیت دارند.

نمایشگاه بین‌المللی حلال اروپا در هلند برگزار می‌شود
نمایشگاه بین‌المللی حلال اروپا در هلند برگزار می‌شود

بازار اروپا با داشتن 50 میلیون مسلمان، یکی از مهمترین و با اهمیت‌ترین بازارها برای تولیدکنندگان محصولات حلال است. ارزیابی می‌شود که اقتصاد حلال در اروپا ارزشی معادل 70 میلیارد دلار دارد و هر ساله نیز معادل 10 تا 20 درصد رشد خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی ایکنا به نقل از پایگاه خبری Halal Focus در نمایشگاه حلال اروپا، جدیدترین محصولات و خدمات حلال در بخش‌های مختلف از جمله محصولات خوراکی، بهداشتی و دارویی ارائه خواهد شد.

مجموعه ایران یوروپ لاین ( Iran Europe Line)، یکی از همکاران نمایشگاه حلال اتحادیه اروپا در خصوص کسب اطلاعات و جزئیات نمایشگاه همچون فهرست گروه‌های کالایی، تعرفه‌های ریالی و چگونگی ثبت نام در این نمایشگاه که فقط تا چند روز آینده ادامه خواهد داشت، پاسخگوی علاقمندان به حضور در این نمایشگاه است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره‌‌های 31858770121+ و شماره تلگرام 31641980265 + تماس بگیرند.

کانال تلگرام: https://t.me/iraneuropeline

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران اروپ لاین - Iran Europe Line

ارائه خدمات ایران یوروپ لاین از طریق کارکنان کارکشته از جمله متخصّین، مشاورین، امنیت سرمایگذاری شما را در محیط اروپا فراهم خواهد ساخت. کمک، راهنمایی، و توصیات در زمینه کاری ایران یوروپ لاین، از استانداردهای کار ما به شمار می آید. تخصص ما در ارتباط با بهینه سازی، راهبری، مراقبت و پشتیبانی شرکتهای تجاری، راه را برای کسانی که تصمیم به تجارت در موقعیّت مناسب فعلی در اروپا را دارند هموار کرده است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.