کد: 13961214285908378

با حضور اساتید و کارشناسان حوزه‌ی اکوسیستم استارتاپی اصفهان

اولین دورهمی «رویداد استارتاپی کارآغازیان» 5 اسفند 96 برگزار شد

کد: 13961214285908378

https://goo.gl/qHsNaM

، تهران ، (اخبار رسمی): اولین دورهمی «رویداد استارتاپی کارآغازیان» با هدف «شبکه‌سازی و انتقال تجربه فعالان استارتاپی اصفهان»، 5 اسفند 96 در موسسه مردم نهاد مهر و دوستی در اصفهان برگزار شد.

اولین دورهمی «رویداد استارتاپی کارآغازیان» 5 اسفند 96 برگزار شد
اولین دورهمی «رویداد استارتاپی کارآغازیان» 5 اسفند 96 برگزار شد

سالهاست که شهرستان‌ها فاقد اکوسیستم قدرتمند استارتاپی هستند و همه فعالیت‌های مهم فقط در شهر تهران رخ می‌دهد و سرمایه گذاران و فعالان گوشه نگاهی به شهرستان ها نمی‌کنند

به گزارش دبیرخانه "رویداد استارتاپی کارآغازیان" این دورهمی که توسط بنیاد کارآفرینی ایران برگزار شد؛ میزبان کارشناسان و فعالان اکوسیستم استارتاپی اصفهان با هدف دورهمی فعالان استارتاپی و کارآفرینی اصفهان بود.

میلاد کرمی؛ بنیانگذار این رویداد، درباره ضرورت‌ها و دلایل برگزاری این همایش گفت: «ما سالهاست که در اصفهان اکوسیستم نداریم و شهر ما اشباع است از رویدادهای مختلف کارآفرینی که سرانجام خاصی ندارند و به اتفاق مثبتی نمی‌انجامد؛ دلیل این اتفاق، نبود وحدت بین بچه‌های استارتاپی استان است و شناخت درستی از همدیگر ندارند. دورهمی هفتگی کارآغازیان سعی می‌کند که اعضای این اکوسیستم را دوباره دور هم جمع کند تا آنها از تجارب و موفقیت و شکست‌هایشان بگویند برای همکاران خود و علاقمندان مباحث استارتاپی؛ تا آنها بتوانند مسیر موفقیت بدون ریسک را طی کنند.»

کرمی در این زمینه افزود: «برای تحقق این خواسته و این پیشرفت باید خود کارآفرینان شهر هم از این رویداد و دورهمی حمایت کنند؛ چون این قایقی است که همه ما بر آن سوار هستیم و اگر کسی بخواهد گوشه این قایق را سوراخ کند؛ به یقین این کار تنها به او آسیب نمی‌زند؛ بلکه به تمام سرنشینان این قایق آسیب می‌زند»

دورهمی رویداد استارتاپی کارآغازیان که برای اولین بار برگزار ‌می‌‌شود؛ تلاش دارد تا به صورت هفتگی هر پنج‌شنبه ساعت 17 تا 19 عصر برگزار شود.

کرمی در زمینه جزئیات برگزاری این همایش و تمایز آن با رویدادهای دیگر اضافه کرد: این یک دورهمی بچه‌های استارتاپی است، خارج از طبقه اجتماعی این افراد و میزان موفقیت‌هایشان و... در حقیقت تفاوت این ایونت با دیگر رویدادها مثل همفکر و استارتاپ ویکند و انجمن کارآفرینی تهران و... در این است که ما برای اولین بار داریم در این کشور با رویکرد حمایت از استارتاپ‌های بومی هر شهر به قصد دورهمی میان کارآفرینان و مدیران این کسب‌و‌کارها و حتی علاقمندان کارآفرینی قدم برمی‌داریم. این دورهمی فقط برای شهر اصفهان نیست بر خلاف این‌که اولین بار در شهر اصفهان برگزار شد؛ هم‌اکنون که دارید این خبر را می‌خوانید، رویداد استارتاپی کارآغازیان در شهرهای اصفهان، تهران،  شیراز، مشهد،  تبریز، ارومیه و کرج در کمتر از دو هفته از شروع فعالیت برنامه دورهمی دارد.

موضوعات محوری رویداد :

بنیانگذار رویداد این دورهمی، موارد زیر را به عنوان برخی از موضوعات محوری اولین نشست کارآغازیان برشمرد:

  • آشنایی با استارتاپ‌های فُودُر، واترسِل ، ایران وب شاپ و یک استارتاپ ورزشی
  • گپ و گفت با کارشناسان اکوسیستم استارتاپی اصفهان
  • نقد و بررسی سایت‌های فریلنسری 
  • مباحث فروش و تبلیغات آنلاین
  • بیان رسالت‌های رویداد کارآغازیان 

سخنرانان اصلی همایش:

  • محمد بیات، بنیانگذار استارتاپ فُودُر و واترسل
  • محمد حیدری، بنیانگذار ایران وب شاپ
  • رامین طاهری، مربی فروش و نویسنده کتاب
  • محمدرضا قربانی، بنیانگذار استارتاپ ورزشی
  • میلاد کرمی، دبیر رویداد کارآغازیان 

رویداد استارتاپی کارآغازیان، هر پنج‌شنبه ساعت 17 در شهرهای اصفهان، تهران، مشهد، شیراز، تبریز، ارومیه، کرج برگزار می‌شود و علاقه‌‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این دورهمی می‌توانند به سایت کارآغازیان مراجعه و یا به کانال تلگرام رویداد به آدرس karaghaziyan مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بنیاد استارتاپی کارآغازیان

دورهمی استارتاپی کارآغازیان با هدف انتقال تجارب کارآفرینان بومی هر شهر و هر اکوسیستم بصورت هفتگی هر هفته پنج شنبه ها ساعت 17 برگزار میشود.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.