اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961215286045416

مدیر عامل بانک ایران زمین:

هر کدام از ما به عنوان عضوی از جامعه در برابر محیط زیست مسئولیم

کد: 13961215286045416

https://goo.gl/RusFhM

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل بانک ایران زمین ضمن تبریک روز درخت‌کاری و با اشاره به مسئولیت افراد جامعه نسبت به محیط‌زیست گفت: یکی از راهکارهای بهبود شرایط زیست محیطی کشور آگاه‌سازی و ارتقا فرهنگ توجه مردم به محیط است.

هر کدام از ما به عنوان عضوی از جامعه در برابر محیط زیست مسئولیم
هر کدام از ما به عنوان عضوی از جامعه در برابر محیط زیست مسئولیم

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، عبدالمجید پورسعید در گفت‌و‌گویی که به مناسبت روز درخت‌کاری انجام پذیرفت، اظهار داشت: اگر نگاهی به اخبار رسانه‌ها داشته باشیم، می‌بینیم که حال و روز محیط زیست کشور که نقش موثری در توسعه، تولید و پیشرفت کشور دارد، خوب نیست.

وی افزود: در سال‌های اخیر با رشد و گسترش تکنولوژی و فضای آنلاین حساسیت مردم نسبت به این موضوع افزایش یافته است.

مدیر عامل بانک ایران زمین، با اشاره به نقش موثر رسانه‌ها در آگاه‌سازی جامعه اظهار داشت: رسانه‌ها، ضمن برجسته سازی مسائل محیط زیستی و آگاهی بخشی درباره خطراتی که متوجه محیط زیست است، با اعلام سیاست‌ها، در افزایش پاسخ‌گویی تصمیم‌گیران به مسائل زیست محیطی موثر است.

پورسعید با اشاره به کمپین‌های محیط زیستی که توسط مردم در فضای شبکه‌های اجتماعی ایجاد می‌شوند گفت: شبکه‌های اجتماعی به عنوان یک عامل موثر در افزایش حساسیت و انجام کار جمعی و همه‌گیر می‌تواند یکی از راه‌های افزایش مشارکت و آگهی مردم باشد.

وی با اشاره به روز درخت‌کاری گفت: با تبریک به مناسبت این روز به نظر من هر شخص می‌تواند با کاشت یک نهال در مقابل منزل و یا خانه خود همراه با کودکان ضمن بزرگداشت این روز، به استقبال بهار برود.

پورسعید با اشاره به اینکه بانک ایران زمین در راستای حفاظت از محیط‌زیست نوروز چاپ سررسید نخواهد داشت، از دوستداران محیط زیست دعوت کرد در بهار سال 1397 همچون سال‌های گذشته در کمپین محیط زیستی #همین_یک_زمین بانک ایران زمین مشارکت کنند.

کمپین محیط‌زیستی بانک ایران زمین همه ساله با آغاز بهار با هدف پاک‌سازی محیط‌زیست به صورت مسابقه عکس و نقاشی برگزار و هدایایی از طرف بانک ایران زمین به برگزیدگان اهدا می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]