اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961226288360152

جشن 27امین قهرمانی پرسپولیس و رونمایی از سامانه هواداری پیشکسوتان پرسپولیس

کد: 13961226288360152

https://goo.gl/fRsQSn

، تهران , (اخبار رسمی): جشن بیست و هفتمین قهرمانی پرسپولیس و رونمایی از سامانه 309090، یکشنبه 1396/12/22، در برج میلاد برگزار شد. در این مراسم که با حضور ستارگان درخشان تیم پرسپولیس برگزار شد از سامانه هواداری پیشکسوتان پرسپولیس نیز رونمایی شد.

جشن 27امین قهرمانی پرسپولیس و رونمایی از سامانه هواداری پیشکسوتان پرسپولیس
جشن 27امین قهرمانی پرسپولیس و رونمایی از سامانه هواداری پیشکسوتان پرسپولیس
جشن 27امین قهرمانی پرسپولیس و رونمایی از سامانه هواداری پیشکسوتان پرسپولیس
جشن 27امین قهرمانی پرسپولیس و رونمایی از سامانه هواداری پیشکسوتان پرسپولیس
جشن 27امین قهرمانی پرسپولیس و رونمایی از سامانه هواداری پیشکسوتان پرسپولیس
جشن 27امین قهرمانی پرسپولیس و رونمایی از سامانه هواداری پیشکسوتان پرسپولیس

ستارگان درخشان تیم پرسپولیس در تاریخ 22 اسفند ماه، بیست و هفتمین قهرمانی رسمی باشگاه پرسپولیس  را جشن گرفتند و از سامانه هواداری پیشکسوتان پرسپولیس (309090) جهت حمایت از این ستارگان رونمایی کردند.  هواداران باشگاه پرسپولیس در راستای حمایت از پیشکسوتان این عرصه می‌توانند با عضویت در سامانه 309090  و ارسال عدد 7 ، از حامیان این خانواده بزرگ باشند.

مراسم جشن بیست و هفتمین قهرمانی رسمی تیم فوتبال پرسپولیس توسط پیشکسوتان باشگاه با حضور چهره‌های برتر ورزش در برج میلاد تهران برگزارشد. در این مراسم علی پروین، ناصر ابراهیمی، داداش زاده، فنونی زاده، مهدی نبی، عربشاهی، قلیچ، نعیم آبادی، درخشان، استیلی، پنجعلی، میناوند، رویانیان، محمد پروین، طالقانی و یاسر هاشمی رفسنجانی نیز حضور داشتند. در ادامه بخشی از سخنان حاضرین در این جشن در حمایت از سامانه 309090 را می‌خوانید.

محمد پنجعلی؛ اقداماتی همچون سامانه هواداری باید تداوم داشته باشد

محمد پنجعلی کاپیتان سابق پرسپولیس ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این همایش گفت: امیدوارم هواداران با سامانه 309090 همراه شوند، زیرا حمایت از پیشکسوتان باشگاه، حمایت از تیم پرسپولیس است و هواداران همانطور که به ورزشگاه می‌روند و برای موفقیت تیم خود فریاد می زنند، می توانند با عضویت در سامانه 309090 وفاداری خود را به پیشکسوتان نیز نشان بدهند. وی در ادامه سخنان خود گفت: اقداماتی از این دست باید تداوم داشته باشد و مقطعی نباشد تا مانند تمام تیم های بزرگ دنیا، پیشکسوتان پرسپولیس نیز از جایگاه مناسبی برخوردار شوند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد قهرمانی این فصل پرسپولیس و جشن بیست و هفتمین قهرمانی سرخپوشان افزود: زیباترین فصل فوتبالی پرسپولیس از نظر فنی و تاکتیکی همین فصل بود و این قهرمانی را بسیار شیرین و دلچسب کرد. امیدوارم حمایت هواداران همچنان ادامه داشته باشد تا بتوانیم در آسیا نیز نتایج مطلوب را کسب کنیم.

وحید قلیچ؛ سامانه 309090 دلگرمی پیشکسوتان پرسپولیس است

سنگربان سابق پرسپولیس با حضور در همایش بزرگ پیشکسوتان باشگاه، هواداران را به حمایت از زحمت کشان سابق پرسپولیس دعوت کرد و گفت: خیلی زیباست که هواداران پس از مدت ها در قالب مجمع پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس دور هم جمع شدند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اقدام همراه اول برای برگزاری جشن بیست و هفتمین قهرمانی پرسپولیس افزود: همراه اول همیشه حامی ورزش کشور ما بوده و حالا نیز با حمایت از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس نشان داد که در مسیر خود ثابت قدم است. وی در ادامه به از هواداران خواست با عضویت در سامانه از پیشکسوتان سرخ پوش حمایت کنند و وفاداری خود را نشان دهد.

محمد رویانیان؛ سامانه 309090، پیشکسوتان را به هواداران میلیونی پرسپولیس وصل می‌کند

یکی از مردان زحمتکش باشگاه پرسپولیس که به حق اتفاقات خوشی را در ذهن هواداران رقم زد، محمد رویانیان است. محمد رویانیان، در مورد همایش بزرگ پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس گفت: خیلی خوشحال هستم که در جمع کسانی حضور دارم که تاریخ باشگاه پرسپولیس را رقم زده اند. افرادی که از جان و توان خود مایه گذاشتند تا این نام همچنان برافراشته باشد و مایه سربلندی هوادارانش باشد. چهره‌هایی که با بازی زیبای خود و با تعصب مثال زدنی میلیون‌ها هوادارا را خوشحال کردند. باید قدر این افراد زحمتکش را بدانیم و به هر شکل ممکن از آن‌ها حمایت کنیم.

مدیرعامل سابق پرسپولیس در مورد بیست و هفتمین قهرمانی این تیم افزود: هر قهرمانی پرسپولیس به اندازه ده ها قهرمانی ارزش دارد و این هم به دلیل حضور هواداران میلیونی این تیم در ورزشگاه ها است.

وی در مورد اقدام همراه اول و سامانه 309090 به عنوان بانی همایش پیشکسوتان گفت: همراه اول همیشه اول است و در این اقدام ارزشمند نیز همراهی پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس را که هرکدام از آنها میلیون ها هوادار دارند را با ارزش خواند. سامانه 309090 قصد دارد پیشکسوتان را به هواداران میلیونی در سراسر کشور عزیزمان وصل کند و تحقق این موضوع نیازمند فعالیت جدی هواداران در عضویت در این سامانه و معرفی آن به دوستان و آشنایان است.

رویانیان پیامی هم در آستانه سال جدید برای هواداران پرسپولیس داشت و تصریح کرد: سالی که نکوست، از قهرمانی پرسپولیس پیداست.

حمید استیلی؛ با 309090 همراه شوید

حمید استیلی که روزهای زیادی در لباس پرسپولیس و تیم ملی ایران، برای هواداران فوتبال کشورمان خاطره‌ساز بود در مورد این همایش گفت: چندین سال بود که کمیته پیشکسوتان پرسپولیس، برنامه ریزی برای برگزاری چنین همایشی داشت و حالا این اقدام با حضور و حمایت همراه اول و سامانه 309090 ممکن شد. وی در ادامه ضمن ابراز خرسندی از فراهم شدن بستری برای حمایت از پیشکستوتان از هواداران خواست در کنار آن‌ها باشند تا پیشکستوتان باشگاه پرسپولیس به جایگاه واقعی خود برسند.

پیشکسوت محبوب پرسپولیس در مورد همراه اول و سامانه 309090 به عنوان بانی برگزاری همایش بزرگ پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: حضور همراه اول و اقدامات تاثیرگذار سامانه 309090 در حمایت از قشر پیشکسوت و مخصوصا نامداران سرخ ارزشمند و قابل تقدیر است. امیدوارم هواداران هم به این موضوع آگاه شوند که هدف این سامانه حمایت از افرادی است که در سرما و گرما برای سربلندی تیم پرافتخار پرسپولیس وارد میدان شدند و آنها نیز با عضویت خود در این سامانه می توانند گرمی بخش حمایت از نامداران سرخ باشند و این بار هواداران طوفان سرخ را به پا کنند.

مهرداد میناوند؛ عضویت در سامانه 309090، یعنی حمایت از خانواده بزرگ پرسپولیس

مهرداد میناوند، یکی دیگر از پیشکسوتان خوش نام پرسپولیس است که در همایش بزرگ نامداران سرخ حضور یافت. چهره به یادماندنی او یادآور روزهای خوب ارتش سرخ بود و حالا در قامت یک پیشکسوت از حضور هواداران در سامانه 309090 حمایت کرد.

مهرداد میناوند ضمن تشکر از برگزارکنندگان این گردهمایی گفت: هواداران باید به خاطر داشته باشند، هر فردی که حتی یک دقیقه برای پرسپولیس بازی کرده و با پیراهن این تیم زحمت کشیده، جایگاه بالایی دارد. وی در ادامه خود را هوادار پرسپولیس نامید و گفت:  این تیم آنقدر بزرگ هست که به خودم اجازه ندهم نام پیشکسوت را روی خودم قرار دهم.

میناوند در ادامه افزود: پیشکسوتان بزرگی هستند که با مشکلات مالی روبرو شده اند و آنقدر غرور دارند که این موضوع را جایی بیان نکنند. این سامانه می تواند خیلی نامحسوس در کنار این پیشکسوتان باشد و با حمایت هواداران مشکلات نامداران سرخ را به حداقل برساند. پیشکسوتان سرمایه پرسپولیس هستند و این حمایت و حضور در سامانه 309090 حق آن‌ها است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سانی

برای مشتریان خاص برای آنان که متفاوت می اندیشند! ما پر از ایده هستیم برای شما! پر از ایده برای حل مشکلات و چالش های موجود در سازمان یا کسب و کار شما. بهترین راه برای رسیدن به موفقیت، تغییر است. لطفا وضعیت فعلی یا چالشهایتان را مطرح کنید، و با ما منتظر تغییر باشید! با سانی کسب و کارتان را متحول می کنیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]