کد: 13970119290305416

مدیرعامل بانک ایران زمین:

سال 97 در عرصه بانکداری، سال تغییر خواهد بود

کد: 13970119290305416

https://goo.gl/jww3ej

، تهران ، (اخبار رسمی): مدیرعامل بانک ایران زمین با تاکید بر حساسیت‌هایی که اکنون نسبت به حمایت از تولیدکنندگان و تامین مالی بخش‌های تولیدی در سال 1397 وجوددارد، گفت:شبکه بانکی به عنوان تامین‌کننده مالی اقتصاد کشور با سال حساسی روبرو است، که نیاز به آرامش، سیاست‌گذاری صحیح و همراهی سایر بخش‌های اقتصاد کشوردارد.

سال 97 در عرصه بانکداری سال تغییر خواهد بود
سال 97 در عرصه بانکداری، سال تغییر خواهد بود

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، عبدالمجید پورسعید مدیرعامل این بانک با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و تغییراتی که در بازارهای مالی در انتهای سال گذشته ایجاد شد، گفت: در کشور ما بانک‌ها به عنوان اولین تامین‌کنندگان مالی مطرح هستند، بنابراین این بخش از اقتصاد کشور برای اینکه بتواند وظیفه خود را در قبال تولیدکنندگان و سایر بخش‌های اقتصادی ایفا کند نیازمند حمایت و سیاست‌گذاری‌های با ثبات است.

وی افزود: بانک ایران زمین، در سال 1396 با هدف توسعه اقتصاد کشور و حمایت از تولیدکنندگان داخلی بخش عمده‌ای از منابع خود را در مسیر توسعه و شکوفایی این گردانندگان چرخ‌های اقتصاد کشور به کار گرفت و براساس بخشنامه‌های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تأمین مالی بنگاه‌های کوچک و رسیدگی به درخواست‌های آن‌ها را با سهل‌ترین شرایط را در سال گذشته در اولویت خود قرار داد.

پورسعید با اشاره به شرایط بازارهای مختلف و تاثیر آن بر روند فعالیت بانک‌ها اظهار داشت: عوامل مختلفی بر افزایش قیمت ارز و سکه تاثیر گذاشته است و این تاثیر گاهاً خواسته یا ناخواسته بر روند سرمایه‌گذاری مردم در بانک‌ها موثر بوده است، که امیدواریم با همراهی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال 97 شاهد رشد و ثبات اقتصاد کشور باشیم.

وی در ادامه با اشاره به چشم‌انداز بانک ایران زمین، گفت: در سال گذشته بر مبنای چشم انداز بانک که نام آن پرواز 1400 است تلاش کردیم تا با پیاده‌سازی نقشه راه در بانکداری دیجیتال، مشتریان را در آینده‌ای نزدیک با مفهوم و تجربه‌ای جدید از این صنعت آشنا کنیم، که رونمایی از همراه بانک ایران زمین، با مفهوم سوپر مارکت مالی در همین راستا بوده است.

پورسعید با بیان افزایش سرمایه بانک در سال جاری اظهار داشت: امروز به دنبال ایجاد بستری مناسب جهت حضور تکنولوژی‌های نوین، شرکت‌های دانش بنیان، فین‌تک‌ها و استارت‌آپ‌ها در عرصه بانکداری هستیم. ما معتقدیم آنجایی باید خدمت ارائه کنیم که مردم حضور دارند. بر همین اساس ارائه خدمت در شبکه‌های اجتماعی و ارائه خدمات بر این بستر جزو اهداف نزدیک بانک ایران زمین است.

وی در انتها اظهار امیدواری کرد که در سال 1397 که از سوی رهبر انقلاب سال حمایت از تولید داخلی نام‌گذاری شده است، بانک‌ها بتوانند همکام با اقتصاد کشور ایفای نقش کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.