کد: 13970128291478649

محصول تازه مونوچیر رونمایی شد

ویلچر برقی تاشوی مونوچیر؛ سبک، کم حجم و مناسب نیاز معلولان و سالمندان

کد: 13970128291478649

https://goo.gl/hL3QxL

، تهران ، (اخبار رسمی): محصول جدید شرکت مهندسی پژواک با نام ویلچر برقی تاشو مونوچیر رونمایی و به بازار عرضه شد. از عمده مزیت‌های این ویلچر برقی سبکی، قابلیت حمل، دوام و قدرت بالای آن است.

ویلچر برقی تاشوی مونوچیر؛ سبک، کم حجم و مناسب نیاز معلولان و سالمندان
ویلچر برقی تاشوی مونوچیر؛ سبک، کم حجم و مناسب نیاز معلولان و سالمندان
ویلچر برقی تاشوی مونوچیر؛ سبک، کم حجم و مناسب نیاز معلولان و سالمندان

ویلچر برقی تاشوی مونوچیر دارای محاسنی شامل بدنه‌ی آلومینیومی مقاوم و سبک، باتری لیتیومی و موتور براشلس است و می‌تواند باعث راحتی در حمل و نقل، طول عمر بالا و قدرت توأم با ایمنی شود

فروردین‌ماه 97، شرکت مهندسی پژواک میزبان رونمایی از ویلچر برقی تاشوی سبک، محصول تازه این شرکت با برند مونوچیر (MonoChair) بود.

براساس این گزارش، این محصول که در حوزه صنعت تجهیزات پزشکی و توان‌بخشی ارایه می‌شود، با نیازسنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر سبکی و قابلیت حمل را ارائه کند، تا این خدمت تازه آسایش بیشتر را برای سالمندان، معلولان و دیگر مصرف‌کنندگان فراهم آورد.

ویلچر برقی مونوچیر با استفاده از آلومینیوم آلیاژی ساخته شده است که وزنی به مراتب کمتر از نمونه‌های فولاد دارد. همچنین موتورهای استفاده شده در این ویلچر برقی از نوع براشلس (بدون ذغال) بوده که راندمان موتور و پیمایش مسافت را افزایش داده و طول عمر بالاتری نسبت به نمونه ذغالی دارد. این ویلچر به دو موتور پرقدرت 250 وات مجهز شده که امکان حرکت در مسیرهای مختلف را برای استفاده کننده فراهم کرده و وزنی تا حدود 200 کیلوگرم را تحمل می‌کند. باتری لیتیومی این ویلچر امکان پیمایش تا مسافت 11 کیلومتر را دارد، که برای مصارف روزانه کافی است. همچنین وزن و حجم کم این ویلچر تاشو آن را تبدیل به گزینه‌ای مناسب برای استفاده در سفر کرده است.

تولید این محصول نتیجه بیش از دو سال کار در این مجموعه و شامل طراحی نمونه اولیه، طراحی قالب‌های صنعتی، انتخاب آلیاژ مناسب آلومینیوم، انتخاب روش‌ها و تجهیزات متناسب برای ساخت بدنه و در نهایت پروسه مونتاژ بوده‌است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید ویلچر برقی می‌توانند با شماره‌ 02156235716 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مونوچیر

شرکت مهندسی پژواک با تجربه بیش از یک دهه در تولید دستگاه‌های آموزشی و تخصصی برای آزمایشگاه‌های فنی و مهندسی دانشگاه‌ها به عنوان تولید‌کننده‌ی با کیفیت شناخته می‌شود. این شرکت با تکیه بر پشتوانه‌ی علمی و تجربه عملی خود در اقدامی نو، پا در عرصه‌ی تولید تجهیزات توانبخشی نهاد و اولین محصول خود را در این زمینه، یعنی ویلچر برقی تاشو، با نام تجاری مونوچِیر (MonoChair) روانه بازار کرد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.