اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970129291670011

افزایش فروش آژانس‌های مسافرتی با خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما»

کد: 13970129291670011

https://goo.gl/PckGMd

، تهران , (اخبار رسمی): با سرویس مرکز تماس «دفتر شما» آژانس‌های مسافرتی از میزان رضایت مشتریان‌ از خدمات‌شان و انتقادها و پیشنهادهای‌ آن‌ها مطلع می‌شوند.

افزایش فروش آژانس های مسافرتی با خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما»
افزایش فروش آژانس‌های مسافرتی با خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما»

یکی از سرویس‌هایی که «دفتر شما» به آژانس‌های مسافرتی عرضه می‌کند، مرکز تماس آنلاین است. شما با راه‌اندازی مرکز تماس آنلاین «دفتر شما»، نیازی به تهیه هیچ‌گونه سخت‌افزار و نرم‌افزاری ندارید

آژانس‌های مسافرتی برای اینکه بتوانند در این بازار پررقابت دوام بیاورند و به افزایش فروش برسند، باید در بخش بازاریابی خود بسیار فعال عمل کنند. قاعدتاً از یک آژانس مسافرتی انتظار می‌رود تورها و پیشنهادهای ویژه خود را با پیامک یا تلگرام به اطلاع مشتریان قدیمی و مشتریان بالقوه برسانند.

این کاری است که همه آژانس‌های مسافرتی انجام می‌دهند. پس برای افزایش فروش در این بازار، باید چه کرد؟

مشکل چیست؟

بسیاری از آژانس‌های مسافرتی پایگاه داده‌ای قابل اعتمادی از مشتریان خود ندارند. برای نمونه:

آیا می‌دانید مشتریان شما بیشتر از کدام گروه از اجتماع هستند؟

آیا اطلاع دارید چه تورهایی بیشترین طرفدار و چه تورهایی کمترین طرفدار را میان مشتریان بالقوه شما دارد؟

آیا می‌دانید مشتریانتان تا چه اندازه از سفر با آژانس شما رضایت داشته‌اند؟

آیا برنامه خاصی برای سالگرد تولد و ازدواج مشتریان‌تان دارید؟

این روزها، داشتن اطلاعات ارزشمندترین سرمایه هر کسب‌و‌کاری است. اطلاعات، مسیر حرکت شما را در بازار مشخص می‌کند و نداشتن اطلاعات از مشتریان قدیمی و بالقوه، چیزی جز کورمال کورمال راه رفتن در جاده‌ای پرپیچ و خم نیست!

راه حل چیست؟

این اطلاعات و بسیار اطلاعات ارزشمند دیگری باید در پایگاه داده‌ای شما باشد، زیرا ذره‌ذره این اطلاعات می‌تواند حکم فروش بیشتر داشته باشد.

طبیعی است که کارکنان فرصت کافی برای تمامی این پیگیری‌ها را ندارند. اما نیازی به استخدام نیروی جدید نیز نیست.

«دفتر شما» عرضه‌کننده خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی راهکار هوشمندانه‌ای برای آژانس‌های مسافرتی طراحی کرده است.

«دفترشما» چیست؟

یکی از سرویس‌هایی که «دفتر شما» به آژانس‌های مسافرتی عرضه می‌کند، مرکز تماس آنلاین است. شما با راه‌اندازی مرکز تماس آنلاین «دفتر شما»، نیازی به تهیه هیچ‌گونه سخت‌افزار و نرم‌افزاری ندارید.

تنها کاری که باید بکنید این است که فرم مرکز تماس را پر می‌کنید. سپس مشاوران با شما تماس می‌گیرند.

یکی از مزیت‌های اصلی راه‌اندازی مرکز تماس آنلاین «دفتر شما» این است که می‌توانید به انتخاب خود، به هر تعداد که می‌خواهید شماره تلفن ثابت ۶ رقمی و ۸ رقمی با کد ۲ تهران خریداری کنید.

از این پس، اپراتورهای حرفه‌ای مرکز تماس «دفتر شما» پس از هر سفر با مشتریان تماس می‌گیرند (هَپی کال)، میزان رضایت آن‌ها را می‌سنجند و انتقادها و پیشنهادهای‌شان را دریافت می‌کنند و در قالب گزارشی ارائه می‌دهند.

مزایای خدمات دفتر مجازی «دفتر شما» برای آژانس‌های مسافرتی

افزایش رضایت

با سرویس مرکز تماس «دفتر شما» آژانس‌های مسافرتی از میزان رضایت مشتریان‌شان از خدماتشا و انتقادها و پیشنهادها مطلع می‌شوند.

کاهش هزینه‌ها

با خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما»، دیگر نیازی به استخدام کارمند اضافه برای گرفتن تماس با مشتریان جهت پیگیری و دادن آفر بابت مناسبت‌ها ندارید.

افزایش بهره‌وری

به جای صرف وقت، انرژی و تمرکزتان برای تماس با مشتریان قدیمی و فروش تورهای جدید، با خرید سرویس‌های «دفتر شما» این وظایف را به منشی‌های ما بسپارید.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر به سایت دفتر شما به آدرس https://daftareshoma.com/ تماس و یا با واحد فروش به شماره 021284201 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دفترشما

خدمات دفتر شما ریشه در زمینه دورکاری مرکز تماس و اپراتوری دارد. این موسسه اعتقاد دارد که دفتر کار و کلیه امور مربوطه می‌بایست به صورت دورکاری انجام شود و آمادگی خود را برای ارائه هرگونه خدمات دفتری اعلام می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]