اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۸۸۳*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970129291748681

استقبال از نمایشگاه آن سوی خیال

تنهایی انسان در طبیعت ثبت شد

کد: 13970129291748681

https://goo.gl/9F4BVs

، تهران , (اخبار رسمی): نمایشگاه عکس آن سوی خیال، سفری به خلوت و تنهایی انسان برای رسیدن به کمال و شناخت خود و جهان اطراف است. به قول سهراب سپهری: من و تو می‌دانیم؛ زندگی یک سفر است؛ زندگی جاده و راهی‌ست به آن سوی خیال.

تنهایی انسان در طبیعت ثبت شد / استقبال از نمایشگاه آن سوی خیال
تنهایی انسان در طبیعت ثبت شد

به گزارش امیر رکنی به نقل از خبرگزاری مهر، کیوریتور نمایشگاه «آن سوی خیال» عنوان کرد آثار سیاه وسفید این نمایشگاه به تنهایی و خلوت انسان در طبیعت و جهان اطراف می‌پردازد.
فریدون فربود مدیر گالری نات درباره نمایشگاه عکس امیر رکنی با عنوان «آن سوی خیال» که تا ۹ اردیبهشت ماه در گالری نات ادامه خواهد داشت، به خبرنگار مهر گفت: «آن سوی خیال» عنوان اولین نمایشگاه سال ۹۷ گالری نات است و شامل مجموعه‌ای از عکس‌های امیر رکنی است که به تنهایی و خلوت انسان در طبیعت و جهان اطراف می‌پردازد.

وی با بیان اینکه امیر رکنی سال‌ها است به عکاسی از طبیعت می‌پردازد، در مورد نمایش آثار سیاه و سفید از این هنرمند توضیح داد: نمایش آثار سیاه و سفید در اولین نمایشگاه انفرادی این هنرمند مورد انتظار نبود و شاید به همین دلیل، این نمایشگاه با استقبال خوبی مواجه شده است.

فربود که کیوریتور این نمایشگاه نیز است درباره آثار این هنرمند گفت: امیر رکنی که به زودی یکی از آثارش در ونکور کانادا در یک نمایشگاه گروهی به نمایش در خواهد آمد در اولین نمایشگاه انفرادی خود ۲۰ فریم عکس را که حاصل ۲ سال عکاسی‌اش از طبیعت است به نمایش گذاشته است و سعی دارد بیننده را به سفری در این مسیر و جهان اطراف فراخواند.

وی افزود: در این آثار که از ترکیب‌بندی‌های خوبی برخوردارند گذشته از تکرار در برخی از عکس‌ها، می‌توان نگاه شخصی عکاس را که بر فضای عکس‌ها حاکم شده است به وضوح مشاهده کرد.

مدیر گالری نات در پایان با بیان اینکه این نمایشگاه با استقبال خوبی از نظر بازدید و فروش مواجه شده است، گفت: پیش‌بینی من این است امیر رکنی روند رو به‌رشدی را در سال‌های آتی داشته باشند و از علاقه‌مندان به عکاسی دعوت می‌کنم تا از این نمایشگاه بازدید کنند.

نمایشگاه عکس «آن سوی خیال» جمعه ۳۱ فرودین ماه در گالری نات افتتاح شده است و تا ۹ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. این گالری در خیابان قائم مقام، بالاتر از میدان شعاع، کوچه شبنم پلاک ۳ واقع است.

http://Instagram.com/amirrokney

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

عکاسی امیر رکنی

ارائه خدمات عکاسی هنری و عکاسی صنعتی پیشرفته

اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۸۸۳*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | هنرهای تجسمی