اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970213293968734

خرید ملک در گرجستان و اخذ اقامت رایگان

کد: 13970213293968734

https://goo.gl/prPe2w

، (اخبار رسمی): گرجستان کشوری بسیار زیبا و آرام برای زندگی است. در سال‌های اخیر از ایران، تعداد مهاجران بسیار زیاد شده و یکی از دغدغه‌های اصلی در این میان موضوع خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان است که در این مقاله به تفصیل به بررسی این موضوع پرداخته می‌شود.

خرید ملک در گرجستان
خرید ملک در گرجستان

خرید ملک در گرجستان

کشور گرجستان به عنوان یک کشور اروپائی که عضو ناظر اتحادیه اروپا است، کشوری نزدیک به ایران، زیبا و با آینده‌ای بسیار روشن است.

در این مقاله درخصوص نحوه خرید ملک در گرجستان و اقامت گرجستان توضیحاتی ارائه خواهد شد.

گرجستان به دلیل پیشرفت خارق العاده‌ای که در امر اقتصاد و تجارت داشته مقصد بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاران خارجی شده است، موضوع سرمایه گذاری در گرجستان تبدیل به یک موضوع مورد بحث برای تجار و سرمایه‌گذاران، از جمله سرمایه گذاران ایرانی شده است.

موضوع مهاجرت به گرجستان مدتی است برای هموطنان ایرانی تبدیل به یک موضوع مهم شده است اما در اینجا نکاتی راجع به خرید ملک در گرجستان و یا اخذ اقامت گرجستان بیان خواهد شد.

در حال حاضر وضعیت املاک در گرجستان رو به بهبود است، آن هم بخاطر آنکه سیاسیون گرجستان هدف بلندمدت این کشور را برای ورود این کشور به حوزه اتحادیه اروپا دنبال می‌کنند.

در مناطق مختلفی از گرجستان می‌توان خانه خریداری کرد، طوری که ایرانی‌پسند، زیبا و نوساز باشند و بتوانند نیاز فرد را تامین کنند.

در گرجستان خانه‌هائی که ارزش زیادی برای خرید دارند، آن دسته از پروژه‌هائی هستند که توسط شرکت‌های گوناگون اروپائی و گرجی به عنوان شرکت‌های قدرتمند ساخت وساز ارائه می‌شوند به دلیل اینکه هزینه واقعی بابت آنها پرداخت می‌شود و در این میان عملاً هیچگونه کمیسیونی پرداخت نمی‌شود. در گرجستان کمیسیون توسط فروشنده پرداخت خواهد شد. در صورتی که خانه یا ملکی را از صاحب ملک و نه سازنده خریداری کنید احتمال زیاد هزینه‌های زیادی را متحمل خواهید شد زیرا بیش از آنچه ارزش ملک شما باشد، نظر صاحب ملک برای فروش به شما اهمیت خواهد داشت.

به این نکته توجه داشته باشید که در گرجستان بنگاه‌های املاک زیادی هستند که خانه پیشنهاد می‌دهند اما در جریان باشید که تنها راه خرید مطمئن مراجعه به آژانس‌های شناخته شده‌ای هستند که سال‌ها است فعالیت می‌کنند و تجربه زیادی در این مسیر دارند.

شرکت سام جورجیا با 10 سال سابقه درخشان در گرجستان اولین شرکت حقوقی و مهاجرتی در گرجستان است که با بهره‌وری از وکلای باتجربه گرجی امور اقامت و خرید ملک را با قدرت و کیفیت بالا به‌طوری که آسوده خاطر باشید به انجام می‌رسانند.

املاک در گرجستان به سه صورت ارائه می‌شوند:

  1. به صورت سیاه
  2. به صورت سفید
  3. به صورت سبز

بهترین حالت این است که خانه به صورت سفید خریداری شود. زیرا خانه‌ای که سفید باشد را با هزینه‌ای بسیار کمتر می‌توان به خانه سبز تبدیل کرد اما در صورتی که خانه را به صورت سبز خریداری کنید هزینه زیادی را متقبل خواهید شد.

خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان

در گرجستان در صورتی که ملکی را با ارزش حداقل 35 هزار دلار آمریکا خریداری کنید از طرف دولت گرجستان، اقامت گرجستان به عنوان امتیاز سرمایه‌گذاری اعطا خواهد شد.

شرکت سام جورجیا به عنوان معتبرترین شرکت حقوقی و سرمایه‌گذاری گرجستان اقامت رایگان گرجستان را در صورت خرید ملک اخذ برای متقاضیان اخذ خواهد کرد.

در واقع اقامت گرجستان از طریق خرید ملک را راحت ترین و مطمئن ترین روش اخذ اقامت گرجستان دانست زیرا دولت امتیاز ویژه ای برای سرمایه های خردی که وارد کشور گرجستان می شوند قائل می شود و در قبال پرداخت هزینه ای با حداقل 35 هزار دلار آمریکا اقامت را در اختیار شخص متقاضی قرار خواهد داد .

توجه داشته باشید که اقامت گرجستان بحثی چالش برانگیز است که در آن دسته افراد مختلف به دنبال روشی برای اخذ اقامت گرجستان از دولت گرجستان که در اعطای این امتیاز بسیار سخت گیر است می باشند ولی در حال حاضر این امید وجود دارد که بتوانند از موقعیت استفاده نموده و خانه هائی را با قیمت بسیار مناسب خریداری نمائید و از آنجائی که معامله شما به دلار انجام می پذیرد بعنوان خریدار و یا فروشنده با تقویت نرخ دلار در دنیا می توانید تجارت پرسودی را داشته باشید . همچنین منباب سرمایه گذاری می توانید چندین خانه را خریداری نمائید و هر کدام را اجاره دهید و مبالغ اجاره را بعنوان سرمایه ای کوجک داشته باشید .
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت خدمات مهاجرتی سام جورجیا

موسسه حقوقی و مهاجرتی سام جورجیا ( Samgeorgia LTD ) با داشتن نزدیک به یک دهه سابقه ارائه خدمات حقوقی در کشور گرجستان و دارای مجوز قانونی در این زمینه از اداره ثبت شرکتها و دادگستری گرجستان و دارای کارشناسان و وکلای باتجربه گرجی ، آماده ارائه خدمات و مشاوره های رایگان در زمینه های ثبت شرکت و اقامت در گرجستان.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان