اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970215294238538

با آقای چای

از باغ‌های چای شمال تا فنجان چای شما!

کد: 13970215294238538

https://goo.gl/WWj9QH

، فومن , (اخبار رسمی): آقای چای فروشگاهی اینترنتی است که چای تازه ایرانی را مستقیم از گیلان به تمام شهرها و روستاهای کشور درب منزل ارسال می‌کند.

از باغ های چای شمال تا فنجان چای شما!
چای ایرانی
از باغ های چای شمال تا فنجان چای شما!
خرید چای ایرانی
از باغ های چای شمال تا فنجان چای شما!
چای شمال

همه کشاورزان و تولیدکنندگان دنیا مخصوصا کشاورزان و تولیدکنندگان ایران، زحمتکش و قطعا شایسته حمایت هستند.

تمام فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی آقای چای در این جمله «از باغ‌های چای شمال تا فنجان چای شما» خلاصه شده است، آقای چای فروشگاه اینترنتی است که چای تازه ایرانی را مستقیم از گیلان به همه شهرها و روستاهای کشور درب منزل ارسال می‌کند. این فروشگاه خدماتی ارائه می‌کند تا بتوان در تمام ایام سال و هر کجای کشور که باشید به چای واقعی و طبیعی دسترسی داشته باشید. تیم جوان و با انگیزه آقای چای در تلاش هستند تا  هر روز قدمی در جهت ترویج هرچه بیشتر چای واقعی و خالص ایرانی و ارائه بهتر و ساده‌تر خدمت به مشتریان بردارند.

در این فروشگاه اینترنتی درگیر تشریفات نخواهید شد و به محض ورود به وب‌سایت شاهد طراحی ساده و کاربردی آن خواهید بود. طبق گفته موسس این فروشگاه، با آقای چای نتیجه سخاوت باران‌های شمال و آب و هوای بی‌نظیر ارتفاعات گیلان در فنجان چای شما خواهد بود و بهترین برگ‌های چای روستاهای گیلان فرآوری و مستقیما به آدرس شما ارسال می‌شود.

آقای چای با ارائه ایده‌های خلاقانه و سرویس‌های مکمل و افزودنی‌های کاملا خالص شرایط خوبی را برای تهیه یک چای واقعی و تضمین شده فراهم کرده است و با فعالیت‌هایی که در صفحه اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی دارد توانسته نظر افراد زیادی را به چای ایرانی جلب کند.

جالب است بدانید بنیانگذار آقای چای، محمدجواد علی پناه یک جوان گیلانی است که خود و خانواده‌اش هم کشاورز چایکار هستند و از نزدیک با تلاش‌ها و زحمات چایکاران آشنا است. به گفته وی منظور از آقای چای، چای ایرانی است که بهترین چای دنیا است.

از باغ‌های چای کجا؟! تا فنجان چای کی؟!!

از باغ‌های چای هند؟ تا فنجان چای آمیتا باچان!

از باغ‌های چای سریلانکا؟ تا فنجان چای ژاکلین فرناندز!

از باغ‌های چای چین؟ تا فنجان چای اندی لاو!

نه ! از باغ‌های چای شمال تا فنجان چای شما

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آقای چای

ارایه مستقیم چای تازه و خوش طعم ایرانی به تمامی شهرها و روستاهای ایران

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]