کد: 13970217294525416

مدیرعامل بانک ایران زمین:

بانک ایران زمین تا سال 1400 بانکی تمام دیجیتال می شود

کد: 13970217294525416

https://goo.gl/eAXv6E

، تهران ، (اخبار رسمی): با حضور مدیرعامل، نائب رئیس هیات مدیره و معاون عملیات بانکی همایش سراسری مدیران و روسای شعب استان‌های خراسان رضوی و شمالی در محل هتل پردیسان این استان برگزار شد.

بانک ایران زمین تا سال 1400 بانکی تمام دیجیتال می شود
بانک ایران زمین تا سال 1400 بانکی تمام دیجیتال می شود

به گزارش روابط عمومی، علی اکبرریحانی مدیر استانی بانک ایران زمین در آغاز این مراسم خلاصه‌ای از عملکرد شعب درسال 96 ارائه و به تشریح نقاط قوت وضعف این مدیریت پرداخت.

ریحانی با اشاره به اینکه حضور مدیران در بین کارکنان موجب قوت قلب کارکنان است اذعان داشت: استان خراسان از لحاظ ظرفیت مالی جزو چند استان برتر کشور بوده که این باعث شده عرصه رقابت خصوصاً در بین بانک های این استان شدت یابد.

وی گفت:بانک‌ها در استان خراسان سعی در این دارند تا با ارائه خدمات نوین بانکی در حفظ مشتریان کنونی و جذب مشتریان جدید از هم پیشی گیرند.

عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین نیز در بخشی از سخنان خود ضمن تشکر از زحمات مسئولین و پرسنل استان‌های خراسان رضوی و شمالی و با اشاره به این که وجود بارگاه مقدس حضرت رضا (ع) موجب برکت و رونق این استان است گفت: بانک‌ها به عنوان بزرگ‌ترین بخش تأمین‌کننده مالی کشور برای این که بتوانند وظیفه خود را در برابر تولیدکنندگان و دیگر بخش‌های اقتصادی ایفا کنند نیاز به حمایت از جانب بانک مرکزی و سیاست گذاری‌های با ثبات دارند.

پورسعید بابیان این نکته که در عصر حاضر ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی آسان و مطلوب به مشتریان لازمه حیات بانک است، افزود: با توجه به افق پیشروی بانک که سال 1400 بانک ایران زمین تبدیل به بانک تمام دیجیتال خواهد شد، در همین راستا تلاش کردیم تا با تقویت بستر بانکداری مدرن، مشتریان را با تجربه‌ای جدید آشنا کنیم که اجرای نسخه جدید همراه بانک و سوپرمارکت مالی جهت مشتریان در این جهت بوده است.

وی اشاعه فرهنگ استفاده از بانکداری الکترونیکی در بین مشتریان را از اصلی‌ترین وظایف پرسنل بانک دانست.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.