اطلاعات تماس
  • 021910*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970219294928118

رونمایی از سایت فراست با هدف افزایش دانش امنیتی کاربران سازمان‌ها

کد: 13970219294928118

https://goo.gl/TdHZh8

، تهران , (اخبار رسمی): با هدف افزایش دانش امنیتی کاربران سازمان‌ها و اطلاع‌رسانی اخبار حوزه‌ امنیت اطلاعات، از سایت فراست به آدرس https://www.faraasat.com در نیمه دوم اردیبهشت ماه 1397 رونمایی شد.

رونمایی از سایت فراست با هدف افزایش دانش امنیتی کاربران سازمان‌ها
لوگوی سایت فراست

به گزارش فراست، سایت فراست که یک سایت جامع در خصوص مباحث امنیت اطلاعات و شبکه است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد افزایش دانش امنیتی کاربران سازمان‌ها و اطلاع‌رسانی اخبار حوزه‌ امنیت اطلاعات را تسهیل کند.

محسن عزیزی‌پور، مدیر سایت فراست در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «متاسفانه بسیاری از اتفاقات ناگوار در حوزه‌ی امنیت اطلاعات و شبکه به دلیل فقدان آگاهی لازم پرسنل از مباحث امنیت اطلاعات اتفاق می‌افتد. با توجه به آنچه که طی بیش از 14سال سابقه کاری به صورت عینی مشاهده کرده‌ام، ضعیف‌ترین حلقه زنجیر امنیت در اکثر سازمان‌ها پرسنل و نیروهای داخلی هستند. آگاهی‌رسانی و برگزاری دوره‌های آموزشی یکی از مهمترین نیازهایی است که با ارتقا آن می‌توان امنیت سازمان را تا حد زیادی بالا برد.

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: «در فراست ما بر آنیم تا با ارائه مطالبی از جنس مقاله، فیلم، انیمیشن، پوستر و خبرنامه، اطلاع رسانی در حوزه امنیت اطلاعات و امنیت شبکه را به صورتی کاملا کاربردی برای کاربرانی که به نحوی در دنیای آنلاین حضور دارند انجام دهیم. امیدواریم با این اقدام بتوانیم سهمی در ارتقا امنیت ملی کشور عزیزمان ایران داشته باشیم.»

گفتنی است فراست، به مناسبت این رونمایی، اقدام به ارائه تعدادی کتاب‌ الکترونیک رایگان کرده است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت فراست به آدرس https://www.faraasat.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فراست

فراست با هدف ارائه آگاهی رسانی به پرسنل سازمان‌ها و نیز سایر آحاد جامعه متولد گردید. در فراست می‌کوشیم با ارائه هر آنچه در خیطه امنیت می‌گنجد، نقشی در ارتقا دانش امنیتی هم میهنان عزیزمان داشته باشیم.

اطلاعات تماس
  • 021910*****
[نمایش اطلاعات]