کد: 13970224295648825

پرشین سرویس، ارائه دهنده خدمات تعمیر اجاق گاز در محل

کد: 13970224295648825

https://goo.gl/e6FYop

، تهران ، (اخبار رسمی): نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در غرب تهران، مجموعه تخصصی تعمیر اجاق‌گاز با داشتن کارشناسان و سرویس‌کاران با تجربه و با دانش در زمینه تعمیر اجاق گاز فعالیت می‌کند.

تعمیر اجاق گاز در محل
پرشین سرویس، ارائه دهنده خدمات تعمیر اجاق گاز در محل

پرشین سرویس ، مجموعه تخصصی تعمیر اجاق گاز با داشتن کارشناسان و سرویس‌کاران با تجربه و بادانش در زمینه تعمیر اجاق گاز فعالیت می‌کند.

تعمیرات اجاق گاز  با داشتن متخصصان در تمامی مناطق استان تهران این ویژگی را دارد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمام اجاق گازها با برندهای تکنو‌گاز، لاجرمانیا، لوفرا، آریستون، وستینگهاووس، فریجیدر و انواع اجاق گازهای رومیزی را تعمیر کند.

پرشین سرویس دارای مزایایی همچون پشتیبانی ۲۴ ساعته و در تمامی روزهای هفته، مشتری‌مداری، پشتیبانی از تمامی برندها، سرعت و سهولت دسترسی، خدمات در محل، صرفه‌جویی در هزینه، سرویس‌های دوره‌ای، پیگیری و سنجش رضایت مشتری از نحوه ارایه خدمات، حضور به موقع تکنسین در زمان مقرر در منزل یا محل کار استفاده از قطعات اصلی و فابریک است.

مجموعه تعمیرات اجاق گاز بر مبنای سه هدف اصلی شکل گرفته است. هدف این مجموعه از ورود به عرصه اینترنتی، افزایش سرعت و کیفیت در خدمات‌رسانی، سهولت و در دسترس بودن عموم افراد و همچنین به‌روزرسانی اطلاعات و تکنولوژی‌های جدید است.

با توجه به اینکه این مجموعه به شهروندان تهرانی خدمات ارائه می‌کند، علاقه‌مندان می‌توانند با ورود به سایت به یکی از دو روش استفاده از شماره‌های تماس ثبت شده در سایت و یا استفاده از فرم ثبت سفارشات و ثبت آنلاین اقدام به درخواست کارشناس و تکنسین‌ کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از وب سایت http://ojaghgas.ir دیدن کنید 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پرشین سرویس

تعمیرات تخصصی و حرفه ای انواع اجاق گازهای داخلی و خارجی

منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.