کد: 13970229296258378

رونمایی از سایت کارآغازیان با هدف اتحاد اکوسیستم استارتاپی ایران

کد: 13970229296258378

https://goo.gl/bFqB8k

، تهران , (اخبار رسمی): با هدف تقویت اکوسیستم استارتاپی ایران و رشد سریع استارتاپی، از سایت کارآغازیان به آدرس karaghaziyan.ir در 24 اردیبهشت 1397 رونمایی شد.

رونمایی از سایت کارآغازیان با هدف اتحاد اکوسیستم استارتاپی ایران
رونمایی از سایت کارآغازیان با هدف اتحاد اکوسیستم استارتاپی ایران

به گزارش کارآغازیان، بنیاد کارآغازیان که یک سایت جامعه استارتاپی ایران است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد تقویت اکوسیستم استارتاپی ایران و رشد سریع استارتاپی را تسهیل کند.

میلاد کرمی، بنیانگذار کارآغازیان در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «کارآغازیان در ابتدا فقط یک رویداد استارتاپی بود؛ بعد از گسترش این رویداد در کمتر از سه ماه به 10 شهر ایران؛ متوجه شدیم که فقط برگزاری رویداد به رشد و ازیاد استارتاپ‌ها کمک نمی‌کند و نیاز به یک بستر حمایتی هم است؛ پس سایت کارآغازیان راه‌اندازی شد تا بتوانیم به تشکیل استارتاپ‌های خوب کمک کنیم.»

علاقه‌‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت کارآغازیان به آدرس karaghaziyan.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بنیاد استارتاپی کارآغازیان

دورهمی استارتاپی کارآغازیان با هدف انتقال تجارب کارآفرینان بومی هر شهر و هر اکوسیستم بصورت هفتگی هر هفته پنج شنبه ها ساعت 17 برگزار میشود.

منتشر شده در سرویس:

کارآفرینی و استارتاپ

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.