اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970409302865416

گزارش مجامع بانک ایران زمین

توسعه بانکداری دیجیتال از اهداف مهم بانک ایران زمین در سال‌های آینده است

کد: 13970409302865416

https://goo.gl/t6nLqc

، تهران , (اخبار رسمی): نشست مجامع عمومی فوق‌العاده و عادی به طور فوق‌العاده نوبت دوم بانک ایران زمین با حضور اکثریت سهامداران با تصویب صورت‌های مالی در هتل ارم برگزار شد.

توسعه بانکداری دیجیتال از اهداف مهم بانک ایران زمین در سال های آینده است
توسعه بانکداری دیجیتال از اهداف مهم بانک ایران زمین در سال‌های آینده است


به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، در تاریخ 7 تیر ماه، 75 درصد صاحبان سهام این بانک گرد هم آمدند تا در خصوص مهمترین موضوعات مرتبط با سهام بانک دست به تصمیم‌گیری بزنند.

در ابتدای جلسه، مجید شایسته رئیس هیات مدیره بانک، ضمن خوش‌آمدگویی به حضار و ارائه گزارش، بانک را در مسیر اعتلا و ارتقای کارآمدی دانست.

بعد از سخنان شایسته، هیات رئیسه مجمع بانک انتخاب شد و با حضور نماینده بورس، بازرس قانونی ناظرین مجمع، مدیرعامل و منشی جلسه این نشست کار خود را رسما آغاز کرد.

در ادامه این جلسه پورسعید مدیرعامل بانک گزارشی از وضعیت بانک در سال مالی 95 را به سمع حاضران رساند.

پورسعید گفت: از دستاوردهای بانک در سال 95 توسعه بانکداری دیجیتال و سوپر مارکت‌های مالی، ارائه خدمات و محصولات مشتری‌محور، توانمندسازی نیروی انسانی، توسعه همکاری با فین‌تک‌ها و استارت‌آپ‌ها و توسعه نام تجاری که در نهایت منجر به ایجادارزش افزوده برای گروه‌های ذینفع خواهد شد، صورت گرفته است.

وی افزود: در سال 95 اقدامات ویژه‌ای در حوزه فن‌آوری اطلاعات در بانک ایران زمین از جمله راه‌اندازی سامانه‌های هوش تجاری یا BI، کشف تقلب، مدیریت ریسک، بازرسی، تمکن مالی، صیاد و پیوند انجام شد.

پورسعید گفت: بهره‌برداری از همراه بانک جدید بانک ایران زمین با امکانات ویژه و پروژه کارت چند منظوره شامل دانشجویی، کارت اعتباری و نخبه کارت از اقدامات دیگر بانک است.

مدیرعامل بانک ایران زمین در ادامه مباحث خود افزود: در حوزه سرمایه انسانی و آموزش اقداماتی از قبیل: اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل، طراحی و تدوین آزمون‌های استخدامی و ارتقاء مشاغل، تهیه و تدوین برنامه جامع استعدادیابی و پرورش استعدادها و برنامه‌ریزی به منظور تعیین نیروی انسانی و تخصص‌های مورد نیاز تا افق 1400 از اهم برنامه‌های بانک در حوزه آموزش و سرمایه انسانی بود.

سپس بازرس قانونی نیز به ارائه گزارش پرداخت که از سوی مدیرعامل توضیحات لازم پیرامون آن ارائه شد.

گفتنی است در این مجمع اعضای هیات مدیره، بازرس قانونی و حسابرس مستقل انتخاب شدند و روزنامه‌های اطلاعات و دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی بانک تعیین شد.

سپس سهامداران بانک به بیان نظرات و پرسش‌های خود پرداختند که توسط مدیرعامل و قائم مقام مدیرعامل پاسخ‌های لازم داده شد و نظرات حضار در تصویب تصمیم‌های مجمع موثر واقع شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه