اطلاعات تماس
  • 021222*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970420304389200

موبه مو، با شما هستیم

جشنواره 77 روزه کلینیک پوست و مو ایران نوین آغاز شد

کد: 13970420304389200

https://goo.gl/8AjCLC

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به استقبال روزافزون از روش‌های جدید کاشت و ترمیم مو و ابرو این نکته حایز اهمیت است که میزان آگاهی مردم نسبت به پیوند موی طبیعی و نتایج مطلوب آن چقدر است. طبیعتا هرکسی به دنبال دریافت بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات با حداقل هزینه است.

جشنواره 77 روزه کلینیک پوست و مو ایران نوین آغاز شد
جشنواره 77 روزه کلینیک پوست و مو ایران نوین آغاز شد

کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین همواره در تلاش است، ضمن استفاده از جدیدترین و علمی‌ترین تکنیک‌های کاشت موی سر و ابرو  و همچنین استفاده از مجرب‌ترین متخصصان کاشت مو در ایران، تخفیف‌هایی را برای بیماران خود در نظر گیرد. از جمله این تخفیف‌ها، برگزاری جشنواره‌هایی است که در آن مراجعه‌کنندگان می‌توانند با هزینه‌ای پایین از باکیفیت‌ترین خدمات کاشت مو و ابرو استفاده کنند.

جشنواره 77 روزه کلینیک ایران نوین جدیدترین جشنواره‌ای است که در آن خدمات کاشت مو و ابرو به صورت اقساطی انجام می‌شود. این شرایط جدید به گونه‌ای است که بیمار 77درصد هزینه کاشت مو و ابرو  خود را به صورت چک طی 7 ماه پرداخت می‌کند. علاوه بر بازپرداخت 7 ماهه مراجعه‌کنندگان با هر 3 میلیون خرید، شانس خود را در قرعه‌کشی جایزه ویژه جشنواره 77 روزه کلینیک ایران نوین امتحان می‌کنند. . در این جشنواره، به 77 نفر کارت هدیه ویژه استفاده از خدمات کلینیک اهدا می‌شود.

علاوه بر این در این جشنواره به نفر اول خودروی پراید، نفر دوم تور ترکیه (2 نفر)، نفر سوم تور کیش (2 نفر) و همچنین به 10 نفر آخر هم هر کدام 5 گیفت کارت 100 هزار تومانی ویژه استفاده از خدمات کلینیک هدیه داده می‌شود. جشنواره 77 تابستان ایران نوین از 15 تیر ماه آغاز و تا پایان شهریور ماه به مدت 77 روز ادامه خواهد داشت.

کلینیک ایران نوین تلاش می‌کند با توجه فضای ناسالم رقابتی که در حوزه کاشت مو و کاشت ابرو وجود دارد با استفاده از بهترین تجهیزات، خدمت‌رسانی به بیماران را انجام دهد. این فضای رقابتی ناسالم و همچنین نوع ارائه خدمات در این صنعت بسیار پراکنده و گسترده شده است. به نحوی که مراکز دیگر برای تبلیغات خود بازیگران و هنرمندان مختلف را، محور رقابت قرار می‌دهند. ایران نوین به عنوان بزرگترین کلینیک زیبایی کشور، با شعار «تغییر، تفاوت ماست» تنها برندی است که به دور از هیچ حاشیه‌ای، فضایی امن را برای مراجعه‌کنندگان و بیماران خود فراهم کرده و مخاطبان می‌توانند برای کاشت مو و ابرو به آن اعتماد کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند هم اکنون برای استفاده از تخفیف‌های ویژه خدمات زیبایی و کاشت مو در جشنواره تابستانه 77 روزه کلینیک ایران نوین با شماره 02122221000 تماس حاصل کرده یا اینجا را کلیک کنند تا مشاوران در اسرع وقت با آنها تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کلینیک ایران نوین

کاشت مو به روش HRT اچ ار تی

اطلاعات تماس
  • 021222*****
[نمایش اطلاعات]