کد: 13970423304689219

آموزش بازاریابی اینستاگرام

کد: 13970423304689219

https://goo.gl/NTWqPN

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از ارکان موفقیت در کسب‌وکار در فضای وب، شبکه‌های اجتماعی هستند. باید قادر باشید تا فعالیتی مفید در این فضا داشته باشید و بتوانید مشتریان را در این فضا پیدا کنید. اینستاگرام یکی از قدرتمندترین شبکه‌های اجتماعی، محلی مناسب است

آموزش بازاریابی اینساگرام
آموزش بازاریابی اینستاگرام

اینستاگرام با بیش از 700 میلیون کاربر ماهانه، مخاطبان بسیاری را ارائه می‌دهد. در زمان ارسال پست در اینستاگرام، هشتگ‌ها بهترین راه برای ارائه محتوا به افراد خواهان آن محتوا است

اینستاگرام یکی از مهمترین شبکه‌های اجتماعی است و هر بازاریابی که هنوز از آن استفاده نمی‌کند ، فرصتی بزرگ را از دست داده است. فرقی نمی‌کند مسئول بازاریابی یک شرکت برزگ، یک شرکت کوچک و یا در حال تبلیغات برند اختصاصی باشید، بازاریابی اینستاگرام را باید به استراتژی‌های بازاریابی اضافه کنید. اگر از اهمیت اینستاگرام مطمئن نیستید، 6 دلیل این اهمیت در ادامه ارائه می‌شود.

1. اینستاگرام مرکز قصه گویی است

مردم داستان‌ها را دوست دارند. ما با افسانه رشد می‌کنیم و دنبال پیچ و خم‌های اخبار افراد مشهور هستیم و بعضا در آن غرق می‌شویم. داستان‌ها به سادگی بخشی از زندگی انسان‌ها هستند و اینستاگرام مرکز داستان‌های روزانه است. از منظر تجاری، گفتن یک داستان جالب یک راه عالی برای ایجاد ارتباط عاطفی با مخاطبان است.

ایجاد محتوای بصری بهترین راه برای رسیدن به مخاطب و ایجاد ارتباط با مشتریان بالقوه است. یک مشتری به جای رویکردی محصول محور، می‌تواند به صورت طولانی مدت هدف بازاریابی باشد. با در نظر گرفتن این اصل، مهم است که در اینستاگرام بر روی عواطف و علایق افراد تمرکز کنید و فقط در تفکر تبلیغ محصول خود نباشید.

2. محتوای بصری برای بازاریابی ضروری است

عکس، بیشترین جذابیت را در وب دارد و پست‌های عکس محور، 650 درصد بیشتر نسبت به پست‌های متنی تعامل ایجاد می‌کنند. به همین دلیل اینستاگرام یک پلتفرم عالی برای درگیر کردن طرفداران است و آنها را برای ماندن و بازگشت بیشتر آماده می‌کند. با استفاده از تصاویر در اینستاگرام می‌توانید نظرات مشتریان را به راحتی متوجه شده و برای محصولات آینده برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشید.

3 .از طریق بازاریابی اینستاگرام می‌توانید به افراد زیادی دسترسی داشته باشید

اینستاگرام با بیش از 700 میلیون کاربر ماهانه، مخاطبان بسیاری را به شما ارائه می‌دهد. در زمان ارسال پست در اینستاگرام ، هشتگ‌ها بهترین راه برای ارائه محتوا به افراد خواهان آن محتوا است. همچنین می‌توانید برای تبلیغات اینستاگرام خود بودجه‌ای را اختصاص دهید تا نتیجه‌ای بهتر دریافت کنید.

4. فرصتی عالی برای ارتباط با جامعه در اختیار شما است

اینستاگرام در واقع دارای بیشترین مشارکت در میان تمام شبکه‌های اجتماعی است. در حقیقت تعامل افراد با یک نام تجاری در اینستاگرام بالاتر از سایر پلتفرم‌ها است که نشان‌دهنده این است که اینستاگرام محلی مناسب‌تر از سایر شبکه‌های اجتماعی برای اشتراک‌گذاری محتوای تجاری است.

برای شروع و ایجاد تعامل، افرادی را در مورد کسب‌وکارتان صجبت می‌کنند فالو کنید. می‌توانید پیدا کردن این افراد را به «های فالوور» بسپارید تا به صورت هدفمند افراد علاقه‌مند به کسب و کار را برای شما جذب کند و پروسه افزایش فالوور اینستاگرام را ساده‌تر کند.

همچنین می‌توانید با استفاده از هشتگ‌ها، صحبت‌های خود را شروع کنید و به افرادی که علاقه به موضوع شما دارند بپیوندید. توجه داشته باشید که تنها جذب افراد کارساز نخواهد بود و باید بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید. برای ایجا د این ارتباط می‌توانید از ربات اینستاگرام‌ «های فالوور» استفاده کنید و با ارسال دایرکت اتوماتیک و استفاده از سیستم لایک اتوماتیک با کاربران که مشتریان آینده هستند در تعامل باشید.

توجه داشته باشید که تعامل با کاربر به شکل صحیح مهمترین اصل در بازاریابی اینستاگرام است و تعامل صحیح تبدیل به فروش واقعی و مشتری وفادار می‌شود.

5. استفاده طلایی از بازخوردها

به عنوان یک بازاریاب هوشمند حتما نظراتی که در مورد برندتان داده می‌شود را پیگیری می‌کنید و رقبایتان را نیز بررسی می‌کنید. اما می‌دانید در اینستاگرام رقبا چه می‌کنند و در مورد برند شما چه می‌گویند؟

چه بخواهید و چه نخواهید، برند شما در اینستاگرام حضور دارد. مردم همچنان در مورد محصولات نظر می‌دهند رقبایتان نیز در مورد شما صحبت می‌کنند. نباید این بازخوردها را نادیده بگیرید. ضروری است که در این فضا حضور داشته باشید و با مشتریان خود و خریداران محصولات در ارتباط باشید و رقبا را از حضور خود آگاه کنید. یکی از اهمیت‌های بازاریابی اینستاگرام، توجه به بازخوردها و پاسخ به نظراتی است که در مورد برند و محصولاتتان داده می‌شود.

6. راهی مناسب برای بررسی رقبا

ممکن است تاکنون بازاریابی ایسنتاگرام را انجام نداده باشید اما این در مورد رقبای شما صادق نخواهد بود. از اینستاگرام برای پیگیری رقبای خود استفاده کنید. بررسی کنید که چگونه با مشتریان خود ارتباط برقرار می‌کنند و نحوه تبلیغاتشان چگونه است. البته می‌توانید از «های فالوور»  خرید فالوور هدفمند را انجام داده و خیال خود از جذب افراد را راحت کنید و تنها به فکر ایجاد محتوای مناسب و تعامل با کاربران باشید.

برای ایجاد تعامل و محتوا نیز رقبا می‌توانند دید بسیار مناسبی دهند. بررسی کنید که آیا آنها مسابقه‌ای برگزار می‌کنند یا استراتژی خاصی در بازاریابی اینستاگرامی خود به کار می‌برند. این‌کار دید مناسبی در پیشبرد اهداف در اینستاگرام خواهد داد.

پیج اینستاگرام خود را ایجاد کنید و یک استراتژی خوب برای جذب کاربر، نحوه ارسال پست و روش‌های تعامل با کاربران ایجاد کنید و پیش بروید. اگر از نداشتن فالوور در ابتدای شروع کار خود می‌ترسید، می‌توانید با خرید فالوور اینستاگرام از این مرحله عبور کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

های فالوور

های فالوور ، هوشمند ترین ربات اینستاگرام ، به شما در افزایش فالوور پیج اینستاگرام کمک می کند .

منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.