کد: 13970508308109380

نوآوا؛ با حضور در الکامپ 97 نقطه ضعف استارتاپ‌ها را بهبود می‌بخشد

کد: 13970508308109380

https://goo.gl/LTKQCY

، تهران , (اخبار رسمی): نوآوا از دل یک شرکت سرمایه‌گذاری به نام سرآوا بیرون آمده است و یک شرکت سرویس‌دهی و خدمات دهی به استارتاپ‌ها است.

نوآوا؛ با حضور در الکامپ 97 نقطه ضعف استارتاپ‌ها را بهبود می‌بخشد
نوآوا؛ با حضور در الکامپ 97 نقطه ضعف استارتاپ‌ها را بهبود می‌بخشد

بهجتی درباره شرکت نوآوا، گفت سرآوا با این هدف که استارتاپ‌ها  اگر در هرجایی نقطه ضعفی داشتند بتوانیم به آن‌ها کمک کند و کاستی‌ها را برای‌شان رفع کند تشکیل شد،  نوآوا در حال حاضر به صورت مستقل از دل سرآوا بیرون آمده است و به طور مستقل کار می‌کند و به این صورت است که ما یک شرکت سرویس دهی یا خدمات دهی استارتاپ هستیم.

وی ادامه داد: ما در تلاش هستیم که برای استارتاپ ها رشد محصول محور ایجاد کنیم، مثلا سرویس هایی مثل مدیریت محصول داریم که شامل بخش‌های مختلفی است ، بازاریابی رشد را داریم و تحلیل کسب و کار در ادامه تست کاربرد‌پذیری می‌گیریم و گزارش کاربرد‌پذیری می‎‌دهیم که بدانید نقطه ضعفتان چیست که بتوانید آن‌ها را بهبود ببخشید، پس از آن بهینه سازی محصول را داریم از جایی که مشتری جذب می‌شود تا جای که می‌خواهد خرید کند.

وی افزود: برای استارتاپ‌‌ها تحلیل کسب و کار نیز انجام ‌می‌دهیم، همچنین تحلیل رقتار مشتری را داریم که مشتری که وارد وب سایت شما می‌شود چگونه هست و مشاوره کسب و کار هم انجام می‌دهیم حتی سرویس‌هایی هم داریم که می‌توانیم به شتاب‌دهنده‌ها بدهیم که اگر می‌خواهند روی استارتاپی سرمایه گذاری کنند که نمی‌دانند سرمایه گذاری اثر بخشی است یا نه و سرمایه گذاری کنند یا نکنند را انجام می‌دهیم.

بهجتی در ادامه هدف از حضورشان در نمایشگاه را اینگونه عنوان کرد: برای اینکه دیگران مارا بشناسند و اینکه بتوانیم بیزینس خودمان را بزرگتر کنیم.

وی درادامه راه‌های دسترسی به نوآوا را مطرح کرد و گفت: http://nouava.com  آدرس وب سایت ما هست که می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نوآوا

نوآوا از دل شرکت سرآوا به وجود آمده و سرمایه گذاری در استارتاپ ها را به عهده دارد

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.