کد: 13970508308119372

گفت و گو با محمد قنبری، بنیان گذار اپلیکیشن نکسو

نکسو، بستری برای ارائه خدمات مورد نیاز شهروندان در الکامپ 97

کد: 13970508308119372

https://goo.gl/tLmkYU

، تهران , (اخبار رسمی): سکو یک بستر آنلاین برای ارائه تمامی خدمات مورد نیاز شهروندان است، نکسو به شما کمک می کند تا خدمات تخصصی، فنی و عمومی خود را تنها با چند کلیک، از بهترین متخصصین شهرتان دریافت کنید

نکسو، بستری برای ارائه خدمات مورد نیاز شهروندان در الکامپ 97
نکسو، بستری برای ارائه خدمات مورد نیاز شهروندان در الکامپ 97
نکسو، بستری برای ارائه خدمات مورد نیاز شهروندان در الکامپ 97
نکسو، بستری برای ارائه خدمات مورد نیاز شهروندان در الکامپ 97

قنبری در رابطه با خدمات نکسو، گفت: ن، هدف ما این است که با کمک پلتفرم نکسو، شهروند بتواند از هر شهری که زندگی می‌کند هر نیاز و سرویسی را از یک پلتفرم واحد دریافت کند، در حال حاضر 10 حوزه را پوشش می‌دهیم، این خدمات شامل خدمات فنی ساختمان، منازل، خدمات عمومی منازل، خدمات مالی تجاری، خدمات کامپیوتر و شبکه و... است.

وی در خصوص تضمین خدمات نکسو، اظهار کرد: نکسو تضمین بازگشت پول و تضمین کنترل کیفی دارد وخدمات خود را گارانتی می‌کند یعنی حداقل تمام سرویس‌های نکسو ، تا حداقل 30 روز گارانتی هستند و حتی بعضی خدمات ضمانت بیشتری دارند.

بنیان‌گذار نکسو ادامه داد: در حالتی که پول به صورت آنلاین پرداخت شده پول پیش نکسو امانت می‌ماند تا وقتی که مشتری تایید کند که آن کار برای او انجام شده و از نظر کیفی مورد تایید است بعد از آن پول به حساب تامین کننده خدمات انتقال داده می‌شود.

قنبری در رابطه با تضمین برگشت پول گفت: اگر مشتری تایید نکند پول به او برگشت داده خواهد شد، ما توسط سیستم‌های کنترل کیفی که پیاده کردیم می‌توانیم کیفیت کار انجام شده را کنترل کنیم و اطمینان بدهیم که شما می‌توانید کاری را دریافت کنید که نسبت به کیفیت آن اطمینان 100 درصد داشته و راضی باشید، یکی از نگرانی‌هایی که وجود دارد این است که کسانی که تامین‌کننده شما هستند اول کار تضمین مناسبی دارند.

وی با اشاره بر ثابت ماندن کیفیت محصولات، اظهار کرد: اولا ما متخصصینی داریم که حتی اگر یک متخصص کیفیت لازم را ارائه ندهد به دلیل اینکه گارانتی با نکسو است شخص دیگری را که خودمان از کار او مطمئن هستیم می‌فرستیم تا آن کار را به نحو احسن اجرا کند، اما در مورد خود متخصصان، ما برنامه‌های آموزش مستمر را داریم تا بتوانیم همیشه کنترل کیفیت کار را داشته باشیم.

قنبری در ادامه افزود: علاوه بر این ما چک‌لیست‌های کنترل کیفی را در زمینه‌های مختلفی داریم و براساس آن کنترل می‌کنیم تا کیفیت کار را همیشه در سطحی خوب ارائه دهیم، اساسا شعار نکسو لزوما ارائه قیمت پایین‌تر نیست بلکه ارائه نسبت کیفیت به قیمت مناسب است، یعنی کاربر به نسبت پولی که پرداخت می‌کند از کیفیتی که دریافت می‌کند رضایت داشته باشد و آن گارانتی است که ما داریم، بنابراین شما با متخصص طرف نیستید فرض کنید متخصص یک شخص نیست بلکه شما با نکسو طرف حساب هستید که اگر به هر دلیلی از کیفیت کار متخصص راضی نبودید نکسو متخصص دیگری را می‌فرستد که حتما از کیفیتیش راضی باشید.

قنبری در ارتباط با هدف از حضور در الکامپ، گفت: ما وارد الکامپ شدیم تا با مردم آشنا شویم الکامپ جایی است که بیشتر بازدید کننده عمومی را دارد بنابراین برای اینکه خودمان را بیشتر به مردم بشناسانیم در الکامپ شرکت کردیم، در این نمایشگاه هم جذب متخصص داریم هم جذب مشتری و با هر دو در حال حاضر تعامل می‌کنیم تا بتوانیم پلتفرممان را از هر جهت گسترش بدهیم.

وی در ادامه راه‌های ارتباط با نکسو را توضیح داد و گفت:  برای آشنایی با نکسو به سایت نکسو به آدرس www.nexo.plus مراجعه کنید و یا از طریق اندروید در کافه بازار و آی او اس در سیب اپ می توانید با نکسو آشنا شوید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نکسو

نکسو به شما کمک می کند تا خدمات تخصصی، فنی و عمومی خود را تنها با چند کلیک، از بهترین متخصصین شهرتان دریافت کنید دریافت کیفیت بالاتر به ازای هزینه پرداخت شده، هدف اصلی نکسو است. گارانتی، قیمت مقرون به صرفه، سرعت و دسترسی 24 ساعته در 7 روز هفته و ایام تعطیل رسمی مزایای استفاده از نکسو می باشد. نکسو سعی در خلق ارتباطی ارزشمند میان متخصص و کاربر دارد و ارتباطی بر مبنای احترام متقابل و اعتمادی روزافزون را دارایی اصلی خود می‌داند و برای ارتقاء این ارزش در چشم مخاطب می‌کوشد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.