کد: 13970508308389376

گفت و گو با فاطمه قاهری مدیر فنی نارین گیمز

بازی‌های خاص و پر طرفدار با نارین گیمز در الکامپ 97

کد: 13970508308389376

https://goo.gl/pNfAyQ

، تهران , (اخبار رسمی): نارین گیمز تولید و انتشار بازی در بستر موبایل و سایر گجت‌های هوشمند را رسالت خود قرار داده و تاکنون موفق شده به کمک همکاران جوان و خوش‌فکر خود در کوتاه‌ترین زمان، بازی‌هایی را ارائه کنند که با استقبال هزاران نفر از بازیکنان حرفه‌ای مواجه شده است.

بازی‌های خاص و پر طرفدار با نارین گیمز در الکامپ 97
بازی‌های خاص و پر طرفدار با نارین گیمز در الکامپ 97

قاهری ضمن معرفی مجموعه نارین گیمز گفت: شرکت ما یک شرکت ساخت بازی است و در حوزه ساخت بازی فعالیت داریم، بهترین بازی ما کلش آف زامبی است که در 3 سال اخیر جزو تاپ‌تن‌های کافه بازار است، علاوه بر آن چندین مینی‌گیم فعال داریم ما هم در حوزه بین‌الملل فعالیت می‌کنیم و علاوه بر آن اگر شما ایده یا بازی داشته باشید می‌توانیم بازی شما را شروع کنیم.

وی در خصوص بخش‌هایی از بازی کلش آف زامبی که فارسی است، گفت: تمام این بازی را بومی سازی کرده‌ایم و به طور کامل فارسی شده است.

قاهری درباره هدف از حضور در الکامپ، اظهار کرد: بخاطر معرفی بیشتر خودمان و رقابت با رقیب‌هایمان در این نمایشگاه حضور پیدا کردیم.

وی راه‌های دسترسی به نارین گیمز را اینگونه بیان کرد: از طریق 2 وب سایت http://faq.naringames.com  و http://narin.co/  و در دیجی بازی و بازی باکس قابل دسترسی هستیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نارین گیمز

برخی از محصولات نارین ایده پاسارگارد به این شرح است: دیجی بازی، اپلیکیشنی محتوی صدها بازی، ترفند و اخبار مرتبط است. بازی باکس، مجموعه‌ای از بازی‌های جذاب و سرگرم کننده برای کاربران است. اپلیکیشن فال حافظ، همراه صوت و متن، تعبیر هر فال و لیست غزلیات، قالبی ارزنده را برای اثر گران‌سنک حافظ فراهم کرده‌است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.