کد: 13970509308489385

گفت‌وگو با محمد واعظی نژاد مدیر و بنیانگذار مهمانو در الکامپ 97

مهمانو، پلتفرم بسته‌های میان وعده برای مراسم‌ها

کد: 13970509308489385

https://goo.gl/pR55dS

، تهران , (اخبار رسمی): مهمانو، از مهرماه سال 1395 کار خود را شروع کرده و پذیرایی میان‌وعده مراسم‌ها را به عهده دارد. علاقه‌مندان به دریافت خدمات از مهمانو می‌توانند به سایت آن مراجعه کرده و پس از انتخاب اقلام بسته پذیرایی مدنظر خود را رزرو کنند.

مهمانو، پلتفرم بسته‌های میان وعده برای مراسم‌ها
مهمانو، پلتفرم بسته‌های میان وعده برای مراسم‌ها

محمد واعظی نژاد مدیر و بنیانگذار مهمانو در خصوص بسته‌های مهمانو گفت: علاقه‌مندان برای استفاده از خدمات مهمانو می‌توانند بسته خود را از میان 60 قلم خوراکی شامل کیک، میوه، آجیل، شکلات و ... درست کنند و تعداد و محل تحویل را اعلام کنند. بعد از این همه کارها در مهمانو انجام می‌شود و در نهایت بسته مد نظر در موعد مشخص شده به سرعت به محل درخواستی تحویل داده می‌شود.

وی در ادامه افزود: با کمک مهمانو، افراد می‌توانند بدون دغدغه مراسم خود همچون همایش‌ها، جلسات آموزشی، دفاع پایان نامه و یا دورهمی‌ها و مهمانی‌ها را برگزار کنند و نگران پذیرایی نباشند.

مزیت اصلی مهمانو در این است که به پذیرایی از رویدادها اهمیت ویژه‌ای داده است به طوری که توانسته حجم بیشتری از بازار را در این زمینه به خود اختصاص دهد. مزیت دیگر مهمانو در این است که تنوع پک‌ها هم از لحاظ دیزاین و هم اقلام داخل آنها خیلی بیشتر از باقی رقبا است.

واعظی نژاد هدف از شرکت در الکامپ97 را اینگونه بیان می‌کند: هدف ما از شرکت در الکامپ این است که خود را به تعداد بیشتری از مشتریان معرفی کنیم و بتوانیم مذاکراتی با سرمایه‌گذاران داشته باشیم.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو درخواست‌های خود می‌توانند به سایت mehmano.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مهمانو

مهمانو اولین سامانه خرید پک های پذیرائی و میوه مراسم ها در ایران است. شما می توانید از طریق این سامانه نوع پک و اقلام آن را از دسته های میوه، نوشیدنی، کیک و شیرینی و آجیل انتخاب کنید و در محل تحویل بگیرید. شما می توانید بسته های پذیرائی جهت همایش ها و کنفرانس ها، کارگاه های آموزشی، تورهای مسافرتی، جلسات دفاع از پایان نامه، مراسم ترحیم، جشن ها و عروسی، تولد و مهمانی و سایر جلسات و برنامه های سازمان ها و شرکت ها از سامانه مهمانو دریافت کنید.'

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.