کد: 13970509308516066

گفت و گو با علی محمدزاده مدیر عامل میوه باکس

میوه باکس ارائه‌دهنده باکس میوه‌های متنوع و شکیل در الکامپ 97

کد: 13970509308516066

https://goo.gl/QP5HE1

، تهران ، (اخبار رسمی): با میوه باکس این امکان وجود دارد که چند نوع میوه را با هزینه‌ی مناسب خریداری کنید و نیاز نیست از هر نوع یک کیلو بخرید! میوه‌ها به دو صورت خردشده و خرد نشده به مشتری ارائه داده می‌شود.

میوه باکس ارائه‌دهنده باکس میوه‌های متنوع و شکیل در الکامپ 97
میوه باکس ارائه‌دهنده باکس میوه‌های متنوع و شکیل در الکامپ 97

علی محمدزاده مدیر عامل میوه باکس، درباره خدمات این کسب و کار گفت: میوه باکس در واقع عرضه کننده محصولات سلامت به صورت آنلاین است که تمرکز را بر روی میوه گذاشته ، 2 گروه محصول داربم به طور کلی، محصولات میوه خورد شده و به صورت خرد نشده، در نوع میوه خرد شده محصولات تک نفره و دیسی به صورت فله وجود دارد که کاربردهای آن‌ها برای تغذیه مدارس، شرکت ها و بیمارستان‌ها، جلسات رسمی یا مراسم‌های ترحیم و مجالس عروسی یا به صورت مصرف خانگی و هرجا که کاربد داشته باشد این محصول استفاده می‌شود.

وی ادامه داد: نوع دوم محصولات که به تازگی، شروع به کار روی آن کرده‌ایم، محصولات جعبه ای است که شامل چند نوع میوه در یک جعبه است، مزیتی که به مشتری ارائه می‌دهد این است که لازم نیست برای خرید 5 الی 6 مدل میوه معادل هر کدام 1 کیلو خریداری کنید و چند برابر هزینه پرداخت کنید، در واقع تعداد کتری از میوه و با تنوع بیشتر در جعبه ها وجود دارد، مزیت دوم این جعبه ها ارسال رایگان این جعبه ها در مناطق تحت پوشش ما است و در برخی مناطق که اجاره فضای میوه فروشی هزینه ای را بر روی میوه ایجاد می‌کند، محصولات ما به صرفه‌تر است یعنی خرید به صورت آنلاین باعث می‌شود محصول با قیمت بهتری بدست مشتری برسد.

علی محمدزاده درباره ویژگی دیگر این کسب و کار، بیان کرد: ما به صورت اشتراکی، قابلیتی را در سایت قرار دادیم که امکانش وجود دارد که به صورت هفتگی و ماهیانه درخواست بدهید، ما سعی کرده‌ایم حجم میوه را کم کنیم تا مصرف شود.

وی در رابطه با هدف از شرکت در الکامپ، گفت: حضور ما در الکامپ به این دلیل است که فروشگاه آنلاین هسیتم و دلیل شرکت در نمایشگاه این بود که در نمایشگاه افرادی هستند که می‌توانند مشتری ما شوند و  ما می‌توانیم به آن‌ها خدمات ارائه دهیم.

در انتها مدیرعامل میوه باکس راه‌های ارتباطی با میوه باکس را معرفی کرد و گفت: در ابتدا با پذیرش از طریق تلفن آغاز کردیم و با توجه به اینکه کسب و کارهای آنلاین گسترش پیدا کرد بخاطر راحتی خریدار وب سایت میوه با کس را راه اندازی کردیم https://mivehbox.com/ و از این طریق می‌توانند محصولات را سفارش دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

میوه باکس

شما با میوه باکس این امکان رو دارید که چند نوع میوه رو با هزینه ی مناسب خریداری کنید و نیاز نیست از هر نوع یک کیلو بخرید! تازه ما میوه ها رو خرد هم کردیم تا هیچ دور ریز و اسرافی هم نداشته باشه!

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.