کد: 13970509308529386

گفت‌و‌گو با علی فولادی مسئول اجرایی استارتاپ بلیط بین

استارتاپ بلیط بین، ارائه کننده بلیط قطار و هواپیما در نمایشگاه الکامپ97

کد: 13970509308529386

https://goo.gl/gUJMke

، تهران ، (اخبار رسمی): بلیط بین در حوزه گردشگری آنلاین کار می‌کند و در حال حاضر فروش بلیط قطار و هواپیما به صورت آنلاین در این سامانه انجام می‌شود.

استارتاپ بلیط بین، ارائه کننده بلیط قطار و هواپیما در نمایشگاه الکامپ97
استارتاپ بلیط بین، ارائه کننده بلیط قطار و هواپیما در نمایشگاه الکامپ97
استارتاپ بلیط بین، ارائه کننده بلیط قطار و هواپیما در نمایشگاه الکامپ97

علی فولادی مسئول اجرایی استارتاپ بلیط بین در خصوص شروع فعالیت بلیط بین گفت: بلیط بین از دو سال قبل توسط من و برادرم شروع شد و توانستیم در شتابدهنده تک فعالیت خود را گسترش دهیم و در نهایت با آژانس زمین سیر طوس به عنوان سرمایه‌گذار راند دوم به توافق رسیدیم و کارمان را ادامه دادیم.

فولادی در خصوص مزیت این استارتاپ نسبت به دیگر رقبا گفت: مزیت اصلی بلیط بین این است که ما کاربران خود را به چند دسته تقسیم‌بندی کرده‌ایم یک دسته کاربرهای معمولی هستند که برای سفرهای روزمره خود ثبت نام‌ می‌کنند برای آنها سرویس‌هایی همچون نوتیفیکیشن «خبرم کن» در نظر گرفتیم که اگر بلیطی با قیمت کمتری ارائه شود به آنها به صورت اتوماتیک پیامی ارسال می‌شود. دسته دیگر ما شرکت‌ها هستند که در حال حاضر ما با شرکت‌هایی همچون فناپ، بانک پاسارگاد، استانداری خراسان رضوی و مجموعه دیگر کار می‌کنیم و خدماتی که تا به امروز به آنها ارائه دادیم به قدری مفید و جذاب بوده که تاکنون توانسته‌ایم رضایت آنها را جلب کنیم. در واقع تمرکز اصلی ما به این بخش است و پانل سازمانی که ما داریم منحصر به فرد است و هیچ یک از همکاران ما تاکنون به این شیوه خدمات ارائه نداده‌اند.

وی در خصوص هدف از شرکت در نمایشگاه الکامپ 97 نیز گفت: هدف از شرکت در الکامپ این است که بتوانیم با نمایندگان سازمان‌هایی که در این رویداد حضور دارند برای ارائه خدمات پانل سازمانی‌مان مذاکره کنیم و انشاله بعد نمایشگاه پیگیری‌های بعدی را انجام خواهیم داد. در کنار آن هم می‌خواستیم با کاربران تعامل نزدیک داشته باشیم تا بتوانیم از نظرات و پیشنهادات آنها استفاده کنیم.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این استارتاپ می‌توانند به سایت آن به آدرس blitbin.com مراجعه کنند و یا اپ بلیط بین را نصب کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بلیط بین

خرید آنلاین بلیط هواپیما

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.