کد: 13970509308548651

گفت‌وگو با سعید خزاعی، گرافیست و طراح سایت بوکینگ ویلا

بوکینگ ویلا، بستری برای رزرو ویلا در الکامپ 97

کد: 13970509308548651

https://goo.gl/miASak

، تهران , (اخبار رسمی): بوکینگ ویلا نام یک سیستم آنلاین ارائه‌ی خدمات رزرواسیون اقامتگاه‌های بومگردی، ویلا و اقامتگاه‌ی شخصی برای مسافران است. این سیستم پس از مطالعات اولیه، ارزیابی بازار هدف و جلب نظر سرمایه‌گزاران و با هدف توسعه صنعت گردشگری به طور رسمی از تیر ماه سال ۱۳۹۶ کار خود را آغاز کرد.

بوکینگ ویلا، بستری برای رزرو ویلا در الکامپ 97
بوکینگ ویلا، بستری برای رزرو ویلا در الکامپ 97
بوکینگ ویلا، بستری برای رزرو ویلا در الکامپ 97

سعید خزاغی، گرافیست و طراح سایت بوکینگ ویلا در خصوص این سامانه گفت: بوکینگ ویلا همانطور که از اسم آن نیز مشخص است سامانه رزرو ویلا در سراسر کشور است. بوکینگ ویلا کمترین میزان قیمت را نسبت به رقبا دارد و ویلاهای ثبت شده در بوکینگ ویلا بدون واسط هستند. یعنی هیچ واسطی بین ما و ویلادار وجود ندارد.

خزاعی در ادامه در خصوص مزیت اصلی این سامانه نسبت به رقبا گفت: مزیت اصلی بوکینگ ویلا در این است که ما پشتیبانی قبل و بعد از سفر را برای مشتریان خود ارائه می‌دهیم ولی آنچه که در این حوزه وجود دارد این است که در این حوزه نمی‌توان مزیت خاصی نسبت به دیگر رقبا داشت. یکی دیگر از مزایای اصلی ما در این است که بدون واسطه ویلاها را ثبت می‌کنیم و این باعث شده ما بتوانیم مستقیم با ویلادار ارتباط داشته باشیم و در کنار اینها با پشتیبانی 24 ساعته رضایت مشتری را هر چه بیشتر جلب کنیم.

وی در خصوص هدف شرکت از حضور در الکامپ گفت: هدف از شرکت در الکامپ این است که بتوانیم خود را در بستر فناوری و فضای مجازی معرفی کنیم و درعین حال بتوانیم مشتریان خود را از نزدیک ببینیم تا بتوانیم برای توسعه کاری خود بازخوردهای آنها را دریافت کنیم.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت bookingvila.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بوکینگ ویلا

اجاره ویلا در شمال و سراسر کشور با بوکینگ ویلا

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.