کد: 13970509308689407

گفت‌وگو با مدیر فروش شرکت رهام داتک

شرکت رهام داتک، یکی از شرکت‌های فعال حوزه اینترنت در نمایشگاه الکامپ

کد: 13970509308689407

https://goo.gl/D7eFi2

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت انتقال داده‌های رهام داتک وابسته به گروه شرکت‌های داتک است. این شرکت در زمینه اینترنت در ایران فعالیت می‌کند.

شرکت رهام داتک، یکی از شرکت‌های فعال حوزه اینترنت در نمایشگاه الکامپ
شرکت رهام داتک، یکی از شرکت‌های فعال حوزه اینترنت در نمایشگاه الکامپ

شرکت رهام داتک یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌هایی است که در زمینه اینترنت کار کرده است، از قدیم دایالاپ و بعدها سیستم وایرلس و سیستم‌های دیگر را داشتند و بعدها ای‌دی‌اس‌ال هم به مجموعه‌هایش اضافه شده و بعد سرویس دیگری به نام وایمکس داشت، وایمکس بعدها به شرکت دیگری واگذار شد.

مدیر فروش این شرکت درباره این شرکت گفت: شرکت داتک از شرکت‌هایی است که مجوز FCP دارد و امکان فعالیت در ایران را دارد ظرفیت برای انتقال داده را دارد، این شرکت غیر از حوزه  ای‌دی‌اس‌ال در همه حوزه‌های مربوط به انتقال داده فعالیت می‌کند، از اینترنت بی‌سیم و حتی سرویس‌هایی بر پایه انتقال اطلاعات کار می‌کند.

وی ادامه داد: در حوزه ساختمان‌ها و اینترنت‌های مرکزی بسیار فعال است، در حوزه سازمان‌ها، سرویس دادن اینترنت به شرکت‌های دیگر و جاهایی که به پهنای باند و انتقال داده احتیاج دارند، این شرکت امکان نگهداری سرورها و فضای اینترنتی که شرکت‌های دیگر می‌خواهند دارد، با خیلی از شرکت‌های حوزه فناوری ما تعامل داریم، از خیلی‌ها سرویس می‌گیریم و به خیلی‌ها هم سرویس می‌‌دهیم با شرکت‌های تفاهم نامه داریم و در واقع مشاور هستیم. بسیاری از خدمات این شرکت در الکامپ عرضه شد و بسیاری از خدمات در این نمایشگاه کلید خورد.

راه ارتباطی با شرکت رهام داتک، وب‌سایت این شرکت به آدرس datak.ir و صفحه اینستاگرام و تلگرام آن است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رهام داتک

گروه شرکتهای داتک درسال ۱۳۷۱ تحت عنوان یک شرکت رایانه ای به ثبت رسید و فعالیت خود را درزمینه نرم افزار و شبکه های ارتباطی آغاز نمود. فعالیت رهام داتک به تدریج در زمینه شبکه و ارتباطات بیسیم گسترش یافت به گونه ای که در سال ۱۳۷۴ اقدام به راه اندازی اولین لینکهای ماهواره ای و دسترسی به اینترنت ازطریق بخش خصوصی نمود. رهام داتک درسال ۱۳۸۰ مجموعه شرکتهایی را تاسیس نمود که هم اکنون تحت عنوان گروه شرکتهای داتک اقدام به ارائه انواع خدمات اینترنتی درسطح کشور می‌نمایند.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.