کد: 13970510308829308

گفت و گو با حسام مالمیر موسس اپلیکیشن بی‌واسطه در الکامپ97

با اپلیکیشن بی واسطه نیازهایتان را رفع کنید

کد: 13970510308829308

https://goo.gl/YCC7sZ

، (اخبار رسمی): با اپلیشکن بی‌واسطه می‌توان بدون واسطه برای کالاها یا خدمات مورد نیاز خود آگهی ایجاد و یا برای برآورده کردن درخواست سایر کاربران، با آنها ارتباط برقرار کرد و قیمت پیشنهادی خود را اعلام کنید.

با اپلیکیشن بی واسطه نیازهایتان را رفع کنید
با اپلیکیشن بی واسطه نیازهایتان را رفع کنید

مالمیر در رابطه با خدمات این اپلیکشن، گفت: کاری که ما انجام می‌دهیم این است که نیازمندی‌های آنلاین را ثبت می‌کنیم، اولین نیازمندی واقعی در کشور هستیم، که افراد می‌آیند و درخواست خود را هم در حوزه کالا و هم خدمات در سامانه بی‌واسطه وارد می‌کنند و دیگران به آن‌ها قیمت اعلام می‌کنند.

وی ادامه داد: ما یک و سال و نیم است که فعالیت خود را آغاز کرده‌ایم، اعضای تیم در حال حاضر به 23 نفر رسیده است، تعداد دانلودهای ما تا به امروز 158 هزارتا بوده است و حدود 25 هزار و 500 نفر کاربر فعال داریم که در اپلیکیشن مشغول به فعالیت هستند، موسس این اپلیکیشن در رابطه با هدف از شرکت در این نمایشگاه، گفت: برای جذب سرمایه گذار و معرفی بهتر خودمان برای مردم شرکت کردیم و تا به الان به خوبی توانسته‌ایم پیش برویم.

وی در خصوص تفاوت این نیازمندی با دیگر نیازمندی‌های آنلاین، گفت: خیلی‌ها با شنیدن کلمه نیازمندی‌های آنلاین به یاد شیپور، دیوار و غیره می‌افتند، در نیازمندی آنلاین افراد فکر می‌کنند که باید آگهی بگذارند و بگویند که چه چیزی را می‌خواهند بفروشند، اما این نیازمندی نیست، در واقع نوعی تبلیغ آنلاین است وقتی فردی می‌گوید من قصد دارم تلفن همراهم را بفروشم، در واقع دارد تبلیغ می‌کند و نیازمندی نیست، نیازمندی این است که بگوییم من به چه چیزی احتیاج دارم و بی واسطه اولین و تنها مجموعه ای است که فقط روی نیازمندی آنلاین کار می‌کند.

مالمیر در انتها راه‌های دسترسی به بی‌واسطه را معرفی کرد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما به آدرس bvapp.ir مراجعه کنند

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیواسطه

مرجع کامل مشتری، کالا و خدمات

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.