اطلاعات تماس
  • 025378*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970510308839343

گفت‌وگو با علی میر عرب از پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

پلتفرم نشر دیجیتال، محصول پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در الکامپ 97

کد: 13970510308839343

https://goo.gl/3Cmtq7

، قم , (اخبار رسمی): پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، برای دومین بار در الکامپ حضور یافت تا پلتفرم نشر دیجیتال خود را که مشابه‌ای در ایران ندارد حضور یافت.

پلتفرم نشر دیجیتال، محصول پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در الکامپ 97
پلتفرم نشر دیجیتال، محصول پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در الکامپ 97

علی میرعرب، مدیر گروه اشاعه اطلاعات و دانش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در خصوص این مرکز گفت:  این مرکز در حوزه علوم اسلامی فعالیت‌های گسترده‌ای دارد. یکی از پژوهشکده‌ها و مراکز این پژوهشگاه، پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی است و یکی از ادارات آن اداره فناوری اطلاعات است که این دو بخش پژوهشگاه با هم دیگر تجمیع شده و تصمیم گرفتند در الکامپ شرکت کرده و محصولات و تولیداتی که در زمینه فناوری اطلاعات دارند را در این فضا عرضه کنند.

میرعرب در خصوص بزرگترین دستاوردها و محصولات این پلتفرم گفت: در پلتفرم نشر دیجیتال که سامانه جامعی محسوب می‌شود ما از صفر تا صد نشر مکتوب را به صورت دیجیتال عرضه می‌کنیم و یکی دیگر از محصولاتی که داریم سامانه مدیریت دانش است که آن هم به صورت صفر تا صد فعالیت‌های مدیریت دانش سازمانی و موضوعی را می‌تواند پشتیبانی کند و کاملا مکانیزه کارها انجام می‌شود.

وی در ادامه در خصوص این که چندمین دوره حضور این مرکز در الکامپ است گفت: یک زمانی پژوهشگاه در واقع مرکز اطلاعات و مدارک اسلامی پژوهشگاه در سال 72 برای اولین بار در الکامپ شرکت کرد بعد از آن وقفه‌ای ایجاد شد تا امسال که دو تا گروهی که اعلام کردم، ابراز علاقه داشتند خود را در بازارهای رسمی معرفی کنند، بنابراین تصمیم گرفتیم که دوباره در این رویداد بزرگ فناوری اطلاعات کشورمان شرکت کنیم.

علاقه‌مندان جهت آشنایی بیشتر با پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی می‌توانند به سایت این مجموعه به آدرس isca.ac.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی (isca)، وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، که از سال 1363 با عنوان «مرکز مطالعات و تحقیقات اسلامی» فعالیت خود را آغاز کرد، در سال 1384 با مجوز قطعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تأسیس شد. پژوهشگاه نهادی حوزوی، انقلابی، پژوهشی و علمی است که با ایفای نقش واسط فعال میان حوزه‌های علمیه با نیازهای دینی مردم و نظام اسلامی به «تبیین و گسترش باور، بینش و ارزش‌های اسلامی و انقلابی» و «تعمیق و توسعه دانش و معرفت اسلامی» می‌پردازد.

اطلاعات تماس
  • 025378*****
[نمایش اطلاعات]