اطلاعات تماس
  • ۰۹۱۰۲۳*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970510308889155

چگونه از نمایش سلول‌های حاوی خطا در هنگام چاپ در اکسل جلوگیری کنیم؟

کد: 13970510308889155

https://goo.gl/1HxLDw

، (اخبار رسمی): هنگامی که می‌خواهید عملیات چاپ در اکسل را انجام دهیم ممکن است در نتایج فرمول‌های نوشته شده در سلول‌ها به دلایل مختلفی مانند: تقسیم عدد بر صفر، پاک شدن رفرنس‌ها و … یک خطا در داخل سلول به نمایش درآمده باشد که وجود آن در برگه چاپ شده ظاهر زیبایی را ایجاد نخواهد کرد.

چگونه از نمایش سلول های حاوی خطا در هنگام چاپ در اکسل جلوگیری کنیم؟
چگونه از نمایش سلول‌های حاوی خطا در هنگام چاپ در اکسل جلوگیری کنیم؟

 هنگامی که می‌خواهید عملیات چاپ در اکسل را انجام دهیم ممکن است در نتایج فرمول‌های نوشته شده در سلول‌ها به دلایل مختلفی مانند: تقسیم عدد بر صفر، پاک شدن رفرنس‌ها و … یک خطا در داخل سلول به نمایش درآمده باشد که وجود آن در برگه چاپ شده ظاهر زیبایی را ایجاد نخواهد کرد.

برای جلوگیری از نمایش این نوع از خطاها بدین صورت عمل می‌کنیم که ابتدا باید وارد تنظیمات چاپ در اکسل شویم پس کافی است وارد منو File شده و گزینه Print را انتخاب کنیم. سپس از پائین صفحه گزینه Page Setup را کلیک می‌کنیم.

پنجره Page Setup نمایش داده می‌شود حالا باید وارد تب Sheet بشویم و در بخش Print، گزینه Cell errors as که به شکل یک لیست کشویی تعبیه شده است گزینه blank را انتخاب کنیم. خواهید دید که در سلول‌هایی که کدهای خطا وجود دارد هنگام چاپ سلول خالی بوده و چیزی در اینگونه سلول‌ها چاپ نخواهد شد.

علاقه‌مندان برای دیدن فیلم آموزشی این ترفند و نیز تعداد زیادی از کلیپ‌های کوتاه آموزشی کاربردی از اکسل می‌توانند به لینک زیر مراجعه کنند.

برای دیدن فیلم آموزشی ترفند بالا کلیک کنید!

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز آموزش و خدمات برنامه ریزی و کنترل پروژه

مشاور آموزشی و خدمات برنامه ریزی و کنترل پروژه

اطلاعات تماس
  • ۰۹۱۰۲۳*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش