کد: 13970511309369435

گفت و گو با روح الله پرنیان مدیر استارتاپ دکمه در الکامپ 97

دکمه، یک کلیک تا خرید محصول

کد: 13970511309369435

https://goo.gl/ZEPXHX

، تهران , (اخبار رسمی): دکمه شبکه‌ای اجتماعی است که برای خرید اینترنتی کالا طراحی شده است. در این شبکه اجتماعی امکان اشتراک گذاری کالاها به دیگر کاربران وجود دارد.

دکمه، یک کلیک تا خرید محصول

روح‌اله پرنیان مدیر استارتاپ دکمه، در توضیح این استارتاپ، گفت: دکمه یک پلتفرم تجارت اجتماعی است که برای خرید از فروشگاه‌های اینترنتی تهیه شده است، در واقع فروشگاه‌های اینترنتی از یک سو در شبکه ما کالا منتشر می‌کنند و کاربران از سوی دیگر علاوه بر این که می‌توانند یک سری رفتار  اجتماعی حول کالا داشته باشند می‌توانند کالا را مستقیما خریداری هم بکنند.

وی در رابطه با مزیت استارتاپ دکمه بر سایر استارتاپ‌ها، گفت: ما چند مزیت داریم، یکی از این مزیت‌ها، تضمینی است که ما به تحویل کالا اختصاص داده‌ایم در واقع پول فروشگاه را تا زمانی که کالا به دست ما نرسد تسویه نمی‌کنیم، مورد بعدی امکانات اجتماعی است که برای این شبکه اجتماعی در نظر گرفته‌ایم. در واقع ترکیب دو گزینه شبکه اجتماعی و فروشگاه، امکاناتی را در اختیار مخاطب می‌گذارد که در یک فروشگاه قابل اجرا نیست.

مدیر استارتاپ دکمه درباره هدف از حضور در الکامپ، اظهار کرد: با توجه به این که حضور در نمایشگاه‌ها برای آگاهی دادن در خصوص برند بسیار مفید است، ما هم الکامپ را برای آگاهی دادن نسبت به برند خود انتخاب کردیم و توانستیم نتیجه مثبتی هم دریافت کنیم.

پرنیان در انتها راه‌های دسترسی به دکمه را توضیح داد و گفت: دکمه از طریق وب سایت دکمه به آدرس dokme.com و اپلیکیشن اندروید و آی او اس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دکمه

دکمه شبکه اجتماعی است که برای خرید اینترنتی کالا طراحی شده است . پیشنهاد میکنیم برای استفاده از تمام امکانات شبکه اجتماعی خرید دکمه ، ابتدا ثبت نام کنید تا قدرت تجارت اجتماعی را لمس کنید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.