کد: 13970513309479459

با کشینه از خرید اینترنتی پول دربیاورید!

کد: 13970513309479459

https://goo.gl/P8gfnD

، تهران , (اخبار رسمی): کشینه بنیانگذار افیلیت مارکتینگ در ایران، با خرید اینترنتی درصدی از پول خرید را به شما باز می‌گرداند.

با کشینه از خرید اینترنتی پول دربیاورید!
با کشینه از خرید اینترنتی پول دربیاورید!
با کشینه از خرید اینترنتی پول دربیاورید!

اینکه سایتی وجود داشته باشد که پس از خرید اینترنتی، مبلغی را به صورت نقد به حساب‌تان برگرداند باورکردنی است؟ آیا سایتی که تمام کوپن‌های تخفیف موجود برای خرید محصولات اینترنتی را به‌صورت خیلی آسان در اختیار شخص قرار دهد وجود دارد؟ تصور سایتی که تمام پیشنهادهای استثنایی فروشگاه‌های آنلاین را در یک‌جا جمع کرده باشد، چقدر برای‌تان شگفت‌انگیز است؟

وب سایت «کشینه» وب‌سایتی است که برای اولین بار سیستم افیلیت مارکتینگ یا همان همکاری در فروش را اجرا کرده است. کشینه که از آذر ۹۶ شروع به کار کرده، با مذاکره با فروشگاه‌های اینترنتی برتر کشور و عقد قرارداد همکاری، به مشتریان خود تضمین می‌دهد که با خرید به واسطه کشینه از این فروشگاه‌ها درصد تعریف شده‌ای از خرید را در قالب کَش بک یا کشینه بازپس دهد.

سیستم کار کشینه به این صورت است که کاربران پس از ثبت‌نام در کشینه با موبایل و یا ایمیل خود، می‌توانند محصول و یا فروشگاه دلخواه خود را جستجو کرده و به صفحه آن فروشگاه در سایت کشینه بروند.

از طریق لینک‌های موجود وارد وب‌سایت فروشگاه شده و روند معمولی و همیشگی خرید خود را طی کنند. کشینه با پیگیری خرید انجام شده و پس از اتمام مهلت بازگشت کالا، مبلغ تعهد شده از آن خرید را به حساب کاربری در کشینه منتقل می‌کند. کاربران پس از رسیدن به حد نصاب ۳۰ هزار تومان می‌توانند موجودی حساب خود در کشینه را به حساب بانکی خود منتقل کنند.

یکی از این ویژگی‌های جذاب این است که به محض عضویت در وب‌سایت کشینه ۶ هزار تومان کشینه به عنوان پاداش خوش‌آمدگویی به حسابتان واریز خواهد شد و با معرفی کشینه به دوستانتان، ۸ هزار تومان کشینه دریافت خواهید کرد. پس اگر از کاربرانی هستید که از فروشگاه‌های اینترنتی خرید انجام می‌دهید، این به بعد به راحتی می‌توانید بخشی از هزینه‌ خریدهای خود را پس بگیرید و خریدی به صرفه‌تر و لذتبخش‌تر داشته باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کشینه

فارغ از تشریفات، عناوین شغلی و مراتب سازمانی، کشینه متشکل از متخصصان و کارشناسان حوزه تجارت الکترونیک، مدیریت مجرب و تیم IT زبره است. کشینه با تمرکز بر روی وب سایتهای ارایه کننده خدمات و محصولات به صورت روزانه فرایند انتخاب را برای کاربران آسان می‌کند و هم با استفاده از فراهم کردن پایین ترین قیمتها ، کاربر را تشویق به خرید بیشتر ومقرون به صرفه تر مینماید.

منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.