کد: 13970513309519463

گفت و گو با امیر اسلامی از دنگی پال

دنگی‌پال، استارتاپ فعال در حوزه فین‌تک

کد: 13970513309519463

https://goo.gl/2DCL1c

، تهران ، (اخبار رسمی): دنگی پال از اردیبهشت 96 در حوزه فین‌تک شروع به فعالیت کرد، این استارتاپ برای آسان کردن روند پرداخت‌های گروهی و انتقال وجه شروع به فعالیت کرده است.

دنگی‌پال، استارتاپ فعال در حوزه فین‌تک
دنگی‌پال، استارتاپ فعال در حوزه فین‌تک

امیر اسلامی در توضیح این استارتاپ، گفت: دنگی پال از اردیبهشت 96 در حوزه فین‌تک شروع به فعالیت کرد، امروز اپلیکیشن دنگی پال برای کاربران حقیقی و دنگی پی برای راهکار سازمانی شرکت‌ها و کسانی که به عنوان شرکت و کسب وکار از ما استفاده می‌کنند، خدمات مالی ارائه می‌دهد.

وی در رابطه با مهم‌ترین وجه تمایز این اپلیکیشن، گفت: عدم کسب کارمزد از کاربران حقیقی است و ارزان‌ترین و راحت‌ترین راه برای انتقال وجه است.

امیر اسلامی هدف از حضور در الکامپ را توضیح داد و گفت: تصمیم داریم ارتباط خوبی با استارتاپ‌ها در اکو سیستم برقرار کنیم و کسانی که به عنوان کاربر می‌توانند برای ما به صورت یک پتانسیل بالقوه وجود داشته باشند، استفاده کنیم.

او در انتها راه‌های دسترسی به دونگی پال را معرفی کرد وگفت: از طریق کافه بازار و سیب اپ می‌توانید اپلیکیشن ما را دانلود کنید و همچنین از طریق وب سایت ما به آدرس dongipal.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دنگی پال

دنگی پال به عنوان یک ایده استارتاپی، برای آسان کردن روند پرداخت های گروهی و انتقال وجه از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ آغاز به فعالیت کرد. در همین راستا پیام رسانی مالی ساختیم که راه حل مناسبی برای بهبود این روند باشد. در حال حاضر نسخه های “آی اُ اِس” و “اندروید” در دسترس کاربران است. دنگی پال خود را جزئی از جامعه فینتک ایران میداند اما با توجه به اهداف بلند مدت، به حوزه های دیگر نیز ورود پیدا خواهد کرد. امید داریم با حضور نیروی انسانی جوان و با انگیزه برای ایجاد تجربه ای بهتر برای کاربران، روز به روز به تعداد آنان بیافزاییم.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.