اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970522311137720

نخستین نشست تخصصی ارائه راهکارهای عملیاتی در صنعت خرده فروشی کشور

کد: 13970522311137720

https://goo.gl/Gx4pJ3

، تهران , (اخبار رسمی): فروشگاه‌های زنجیره‌ای یاران دریان به عنوان تنها فروشگاه زنجیره‌ای فرانچایز در ایران در نظر دارد روز پنج‌شنبه مورخ 97/5/25 نخستین نشست تخصصی ارائه راهکارهای عملیاتی در صنعت خرده‌فروشی کشور را با حضور مدیران و صاحب نظران این حوزه برگزار کند.

 نخستین نشست تخصصی ارائه راهکارهای عملیاتی در صنعت خرده فروشی کشور
نخستین نشست تخصصی ارائه راهکارهای عملیاتی در صنعت خرده فروشی کشور

در حقیقت، شرایط اقتصادی و صنعتی حاکم بر هر کشور، یکی از مولفه‌های معرفی صنعت خرده‌فروشی آن است.

رویکردهای حمایت از صنعت خرده فروشی به ویژه حمایت‌های مالی در اقتصاد ایران باید با لحاظ کردن فضای اقتصاد کلان و کالای تند مصرف در کل اقتصاد مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. انتظار می‌رود با هدایت بنگاه‌های بزرگ تولیدی به سمت تامین مالی از طریق بازار سرمایه و سرمایه‌گذاری خارجی ظرفیت مناسب‌تری جهت تامین صنعت خرده‌فروشی و توسعه زیرساخت‌های آن در کشور فراهم شود.

تامین‌کننده داخلی چنانچه از حمایت مسوولان و تسهیلات ارزان قیمت بانکی برخوردار شود، کسب و کار تحت مدیریت خود را توسعه می‌دهد و زمینه اشتغال افراد بیشتری را فراهم خواهد کرد. که این هم جز برپایه تکنولوژی و فراهم آوردن زیر ساخت‌های آن ممکن نخواهد بود.

در راستای این مساله مهم، شرکت توسعه بازار کالای تند مصرف با مشارکت شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای یاران دریان به عنوان تنها فروشگاه زنجیره‌ای فرانچایز در ایران در نظر دارد روز پنج‌شنبه مورخ 97/5/25 گردهمایی با حضور مدیران و صاحب نظران این حوزه برگزار کند. بدون تردید استفاده از نقطه نظرات و ارائه راهکارهای هوشمند و عملیاتی توسط صاحب‌نظران این حوزه می‌تواند عبور از گذر تحریم را آسان‌تر و تولیدکننده و عرضه‌کننده‌های داخلی را دلگرم کند.

شایان ذکر است بهره‌مندی از تکنولوژی و پتانسیل اعتبارات نظام بانکی در این طر ح برای اولین بار در ایران اجرا خواهد شد. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به سایت https://iranfmcg.com/registration/ مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دکان

تیم دکان با اتکا برتجربه ی کاری چندین ساله در حوزه ی محصولات تند مصرف، آگاهی به علم فروش و برخورداری از ناوگان پخش انحصاری، ایجاد زیرساخت جهت تقویت فناوری اطلاعات در این حوزه از ابتدای سال 1392 آغاز نمود و در حال حاضر،در مناطق 1 تا 8 تهران سرویس دهی مینماید.تیم دکان مفتخر است با توجه به برنامه ی توسعه آتی، از نیمه ی دوم سال 1396 در کلیه مناطق تهران ،امکان خدمت رسانی به مشتریان عزیز را داشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]