اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970604313135416

بازدید مدیر امور شعب استان‌های بانک ایران زمین از شعب استان خراسان جنوبی

کد: 13970604313135416

https://goo.gl/2BpS7r

، تهران , (اخبار رسمی): حسینی کناروئی مدیر امور شعب استان‌های بانک ایران زمین طی یک سفر دو روزه به استان خراسان جنوبی به اتفاق یزدانی مدیر منطقه، از شعب این استان بازدید و با کارکنان این واحدها گفتگو کردند.

بازدید مدیر امور شعب استان های بانک ایران زمین از شعب استان خراسان جنوبی
بازدید مدیر امور شعب استان‌های بانک ایران زمین از شعب استان خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، حسینی کناروئی طی سفر به استان خراسان جنوبی و بررسی عملکرد شعب این استان بیان کرد: «با توجه به موقعیت فعلی نقدینگی بازار که از رسوب بالایی برخوردار است و ابزارهای جذب منابع که در اختیار شعب قرار دارد، باید از این فرصت پیش آمده در جهت جذب منابع تلاش مؤثری صورت گیرد که باعث افزایش سهم بانک ایران زمین از نقدینگی شبکه بانکی استان شود.»

حسینی کناروئی در ادامه بازدید خود خواستار توجه ویژه به بانکداری الکترونیکی و ترویج آن در بین مشتریان شد و از رؤسای شعب خواست توسعه کمی و کیفی دستگاه‌های پوز (POS) فروشگاهی را در برنامه خود قرار دهند.

در این دیدار کناروئی راهنمایی لازم را در خصوص استفاده همکاران از طرح اکرام در جهت کاهش مطالبات معوق ارائه کرد.

وی همچنین موضوع افزایش دانش و آگاهی همکاران را خواستار شده و از آنان خواست که از امکاناتی که بانک در خصوص بانکداری نوین ایجاد کرده، نهایت استفاده را کرده تا با این آگاهی بتوانند پاسخگوی شعار بانک (بانک ایران زمین، بانک دیجیتال) باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه