کد: 13970606313659622

گریس چند منظوره روکل قابل استفاده در انواع بیرینگ و در انواع صنایع

گریس چند منظوره روکل انگلیس با تخفیف ویژه به فروش می‌رسد

کد: 13970606313659622

https://goo.gl/5pM8sB

، تهران ، (اخبار رسمی): شرکت روغنکاران ارس نور تامین‌کننده روانکارهای صنعتی است. این شرکت نماینده رسمی شرکت روکل انگلیس است. شرکت ROCOL یکی از تولیدکنندگان به نام در انگلستان است که محصولات، با کیفیت بالا و عملکرد عالی را تولید و در سراسر جهان عرضه می‌کند.

گریس چند منظوره روکل انگلیس با تخفیف ویژه به فروش می رسد.
گریس چند منظوره برای کاربرد در سرعت بالا

شرکت روغنکاران ارس نور در نظر دارد محصول Sapphire Advance 2 را با تخفیف عالی و قیمت استثنایی به فروش رساند

استفاده از روانکارها در بهبود کیفیت عملکرد دستگاه بر کسی پوشیده نیست. استفاده از یک روانکار با کیفیت بالا و دوام و ماندگاری عالی باعث افزایش طول عمر دستگاه و کم شدن هزینه تعمیرات و نگهداری و در نهایت کاهش هزینه تولید خواهد شد.

Sapphire Advance 2 یکی از محصولات شرکت روکل انگلیس است که با دارا بودن ویژگی‌هایی چون تحمل فشار بالا، غنی شده با PTFE، مقاومت عالی در برابر خوردگی و توانایی تحمل بار زیاد توانایی عملکرد بسیار عالی در سرعت بالا در دستگاه‌هایی مانند بیرینگ موتورهای الکتریکی و فن‌ها دارد.

محدوده دمایی عملکرد این گریس 30 تا 160 درجه سانتی گراد است. گفتنی است جهت کمک به چرخه تولید کشور و همراهی با تولیدکنندگان این محصول توسط شرکت روغنکاران ارس نور از ابتدای شهریور با تخفیف ویژه در دسترس تولیدکنندگان قرار گرفته است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت این محصول می توانند از طریق شماره 02166186110 با شرکت روغنکاران ارس نور تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

شرکت روغنکاران ارس نور

تامین کننده انواع روان کننده های صنعتی از برندهای با کیفیت بالا

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.