اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970607313779622

محصول سنتتیک با کیفیت و عملکرد بالا

محصول سنگ‌زنی تنگستن کارباید، به فروش می‌رسد

کد: 13970607313779622

https://goo.gl/DYu3f1

، تهران , (اخبار رسمی): Ultra Grind Carbide محصول شرکت روکل است. این محصول ویژه سنگ زنی تنگستن کارباید است که توسط شرکت روغنکاران ارس نور نماینده رسمی شرکت روکل به فروش می‌رسد. این محصول یک امولسیون شفاف و عاری از روغن است که قابل استفاده در انواع عملیات، از جمله سنترلس (centreless) و استوانه‌ای است.

محصول سنگ زنی تنگستن کارباید به فروش می رسد.
تولیدی توسط شرکت ROCOL انگلیس با ما تماس بگیرید 02166186110

محصولات روکل سازگار با حفظ محیط‌زیست بوده و عاری از فلزات سنگین و مواد مضر است

با توجه با این که سنگ‌زنی یک فرایند براده‌برداری است و معمولاً مرحله نهایی کار روی قطعه است و بعد از آن کیفیت سطح کار بالا رفته و نوعی پرداخت روی سطوح انجام می‌شود روشن است که استفاده از یک محصول باکیفیت در حین عمل سنگ‌زنی چه میزان در بهبود کیفیت محصول تولیدی تاثیر دارد. شرکت روکل یک محصول سینتتیک با کیفیت عالی برای سنگ‌زنی با نام Ultra Grind Carbide را تولید می‌کند.

Ultra Grind Carbide با نسبت رقیق‌سازی 15:1-30:1 قابل ترکیب است و سطح سنگ و مسیر جریان آب صابون را تمیز می‌کند. دارای کمترین میزان کف‌کنندگی است و با ایجاد کیفیت سطح عالی به افزایش کیفیت محصول تولیدی کمک می‌کند. این محصول قطعات را در برابر خوردگی محافظت می‌کند و به علت ماندگاری و کیفیت بالایی که دارد بو نمی‌گیرد و تغییر رنگ نمی‌دهد و باعث افزایش طول عمر سنگ تا 30% می‌شود. کلر که یک ماده سمی است را آزاد نمی‌کند و با انواع آبهای سخت و نرم کار می کند. به علت تشکیل یک امولسیون شفاف و بی‌رنگ عملیات سنگ زنی قابل مشاهده‌است و نیاز به آنتی‌باکتریال و مواد نگهدارنده ندارد.

شرکت روغنکاران ارس نور در جهت کمک به تولید محصولات با کیفیت و کمک اقتصادی به تولیدکنندگان اقدام به فروش محصولات با کیفیت با قیمت مناسب کرده است. 

علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از شماره تماس 02166186110 با شرکت روغنکاران ارس نور در تماس باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت روغنکاران ارس نور

تامین کننده انواع روانکارهای تخصصی صنعتی با کیفیت عالی و اورجینال

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید