اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970627317157871

کتاب محاسب عمران، منبعی مناسب برای قبولی در آزمون محاسبات نظام مهندسی

کد: 13970627317157871

https://goo.gl/5rMwz2

، تهران , (اخبار رسمی): کتاب محاسب عمران، پاسخ تشریحی آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان از ابتدای سال93 تا آزمون اسفند95 است.

کتاب محاسب عمران، منبع مناسب برای قبولی در آزمون محاسبات نظام مهندسی
کتاب محاسب عمران ، ویژه آمادگی آزمون محاسبات نظام مهندسی

کتاب محاسب عمران، پاسخ تشریحی آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان از ابتدای سال 93 به بعد است. این کتاب توسط دکتر امیرحسین خلوتی در دو جلد منتشر شده است.

از ویژگی‌های ممتاز این کتاب پاسخ تشریحی ارائه شده برای سوالات براساس آخرین ویرایش مقررات ملی ساختمان است و از کتب متفرقه و اظهارنظرهای شخصی و سلیقه‌ای کاملا پرهیز شده است.

همچنین در مواردی که آخرین ویرایش آیین‌نامه موجود با نسخه‌ای که در زمان آزمون به عنوان مرجع آزمون، ملاک عمل بوده است تفاوت دارند، مانند استاندارد 2800 برای آزمون‌های سال 93،  پس از حل سوال براساس آیین نامه قبلی، پاسخ سوال براساس آیین نامه جدید نیز ارائه شده است.

در کتاب محاسب عمران سعی شده است هیچ‌گونه تغییری در صورت اصلی سوال و گزینه‌ها (حتی در صورت وجود اشکال) ایجاد نشود تا ضمن رعایت امانت متقاضیان با شرایط اصلی آزمون آشنا شوند.

علاقه‌مندان جهت دریافت هر دو جلد کتاب می‌توانند از طریق تلفن 02122638713 و یا لینک زیر از انتشارات عمران سرا خرید خود را انجام دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است *** سرا قطب محاسبات سازه کشور ***

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | نشریات و کتاب