اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970704318670428

شروع ثبت‌نام یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران

کد: 13970704318670428

https://goo.gl/axuF2R

، تهران , (اخبار رسمی): جشنواره وب و موبایل ایران بزرگترین فضای رقابتی حوزه وب و موبایل در ایران است که به عنوان یکی از معدود رویداد بخش خصوصی، برای یازدهمین سال به صورت متوالی برگزار می‌شود. ثبت‌نام در یازدهمین جشنواره وب و موبایل، امسال نیز همجون سالیان گذشته از ابتدای مهر ماه آغاز شده است.

شروع ثبت نام یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
شروع ثبت‌نام یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران

صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و اپلیکیشن‌های موبایل از این پس می‌توانند از طریق وب سایت جشنواره در این رویداد بزرگ شرکت کنند.

همانطور که در زمان بندی‌های جشنواره مشخص شده بود شروع ثبت نام در جشنواره از یکم مهر آغاز شد. از ساعت ۱۱:۱۱ یکم مهر ماه شرکت کنندگان با ورود به پرتال خود و وارد کردن اطلاعات وبسایت‌شان می‌توانند در یازدهمین جشنواره وب و موبایل شرکت کنند. همچنین ثبت نام اپلیکیشن‌های موبایلی ios نیز در حال حاضر از طریق اپلیکیشن سیب‌اپ انجام می‌شود و شروع ثبت نام اپلیکیشن‌های Android از هفته سوم مهر از طریق پلتفرم کافه بازار شروع خواهد شد و دارندگان اپلیکیشن می‌توانند از این طریق در جشنواره شرکت کنند.

حمیدرضا اعتدال مهر رئیس انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی که برای چهارمین سال مسئولیت برگزاری این جشنواره رو بر عهده دارد می‌گوید: امسال تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا در راستای ارائه محتوای آموزشی در حاشیه جشنواره وب و موبایل، بسیار بهتر از سال‌های گذشته ظاهر شویم و بتوانیم فضا را برای ارائه محتوایی اثربخش، پویا و مفید آماده سازیم. همچنین انجمن براساس جایگاه قانونی خود، به عمده مشکلاتی که این ‌روزها نفس کسب و کارها را به شماره انداخته، خواهد پرداخت و منتقدانه آنها را با حضور مدیران و تصمیم‌گیران این حوزه به چالش خواهد کشید.

تغییرات یازدهمین جشنواره

با توجه به این که در سال جاری تغییراتی بر روی داشبورد کاربران جشنواره برای بهبود این فضا داده شده است، شرکت کنندگان توجه داشته باشند که طی هفته اول ممکن است با برخی مشکلات کوچک در کاربری امکانات داشبرد مواجه شوند که با تست و بررسی کامل این موارد در هفته اول، از هفته دوم مشکلی در این فرایندها وجود نخواهد داشت. همچنین می‌توانند در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی از طریق ایمیل [email protected]  این موارد را با برگزارکنندگان در میان بگذارند تا در جهت رفع این موارد اقدام شود.

در راستای رشد جشنواره و نزدیک کردن معیارهای این جشنواره به استانداردهای جهانی طی برگزاری جلسات متعدد، تغییراتی در روند اجرای جشنواره یازدهم در نظر گرفته شده است. تشکیل شورای داوری در دهمین دوره از جشنواره وب و موبایل ایران کمک بزرگی به بهبود برگزاری جشنواره در سال‌های اخیر کرده است که از جمله نکات مثبت تشکیل این شورا دریافت بازخوردهای متنوع از نگاه فعالان این حوزه بوده است.

در جشنواره وب و موبایل ایران امسال با بررسی انتقادات، طی جلساتی که با همکاری انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی و شورای داوری دوره دهم برگزار شد، تغییراتی در راستای بهبود جشنواره اعمال شده است که از جمله این تغییرات می‌توان به بازبینی و بهبود فرایند ثبت اثر و داوری، و نیز بازبینی گروه بندی‌ها و تعاریف گروه‌های جشنواره اشاره کرد.

فرایندهای داوری

طبق گفته شایان شلیله دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی و بنیانگذار جشنواره وب و موبایل ایران، یکی از تغییراتی که در فرایند داوری امسال در نظر گرفته شده است وزن‌دهی به آرا است. همچنین انتخاب شورای داوری سال جاری از بهترین‌های حوزه وب و موبایل و نیز منتقدین جشنواره دعوت به همکاری شده است.

از دیگر تغییرات فرایند داوری می‌توان به ورود تعداد بیشتری از وبسایت‌ها به مرحله دوم داوری اشاره کرد. همچنین در سال گذشته ۱۰ وب‌سایت برای ورود به مرحله دوم و داوری شورا کاندید می‌شدند با توجه به این که مشاهده شد آرای وب‌سایت‌ها ی آخر وارد شده به این مرحله نزدیک به هم است، امسال ۱۲ وب‌سایت به این مرحله ورود پیدا خواهند کرد.

تغییرات گروه‌ها

امسال تغییراتی در گروه بندی‌های جشنواره وب و موبایل ایران نیز اعمال شده است که تغییرات کامل در وبلاگ جشنواره به تفصیل آورده شده است.

از جمله این تغییرات می‌توان به اضافه شدن گروه‌های جدیدی با عنوان‌های «حمل و نقل آنلاین»، «سرویس‌های خدمات شخصی و منزل»، «وبسایت افراد مشهور»، »شرکت‌های خصوصی (به غیر از سهامی عام)»، «نیازمندی‌ها- تخصصی شهر و استان» اضافه شده‌اند. همچنین ۵ گروه جدید نیز در دسته‌بندی فروشگاه‌های تخصصی با عنوان‌های «فروشگاه‌های تخصصی – سفر و ورزش» ، «فروشگاههای تخصصی – آرایش، بهداشتی و پزشکی» ، «فروشگاه‌های تخصصی – لوازم خانگی و دیجیتال» ، «فروشگاه‌های تخصصی – فرهنگی و هنری» ، «فروشگاه‌های تخصصی – پوشاک و کیف و کفش» اضافه شده است.

پل ارتباط بخش دولتی و خصوصی

رضا الفت نسب دبیر اجرایی جشنواره وب و موبایل ایران از برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشنواره وب و موبایل ایران در سال ۹۷ خبر می‌دهد و این جشنواره را پلی ارتباطی میان بخش خصوصی و دولتی می‌داند . دبیر اجرایی جشنواره وب و موبایل ایران اظهار داشته است که امسال حامیان معنوی جشنواره افزایش یافته‌اند؛ از جمله این حامیان می‌توان به سازمان فناوری اطلاعات ایران، سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران، سازمان فرابورس ایران، بنیادملی بازی‌های رایانه ای ایران، اتحادیه صنف کسب‌وکارهای مجازی، اتحادیه صنف فناوران رایانه و مرکز توسعه تحارت الکترونیکی اشاره کرد.

شروع داوری مردمی از تاریخ ۵ آذر ماه و شروع داوری مرحله اول توسط کاندیدا از ۱۰ آذر ماه خواهد بود که اخبار این موارد نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

به استناد مادة 131 قانون کار جمهوری اسلامی ایران و در اجرای آیین‌نامه انجمن‌های صنفی و کانون های مربوط و به منظور حفظ حقوق و منافع مشروع و قانونی و بهبود وضع اقتصادی کارفرمایان که خود متضمن حفظ منافع جامعه نیز باشد ؛ این انجمن صنفی تشکیل می‌گردد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]