اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970709319385416

مدیرعامل بانک ایران زمین:

مشتری محوری؛ اساس بانکداری دیجیتال

کد: 13970709319385416

https://goo.gl/G53q9f

، تهران , (اخبار رسمی): مدیر عامل بانک ایران زمین، در مراسم افتتاح اولین شعبه دیجیتال این بانک اظهار داشت: مشتری محوری، تجربه مشتری و احساس رضایت از دریافت خدمت، پایه و اساس بانکداری دیجیتال است.

مشتری محوری؛ اساس بانکداری دیجیتال
مشتری محوری؛ اساس بانکداری دیجیتال

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، صبح امروز طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران عامل بانک‌ها، کارشناسان حوزه بانکی، اصحاب رسانه، اعضا هیات مدیره و مدیران ارشد بانک ایران زمین آئین افتتاح اولین شعبه دیجیتال این بانک در مرکز مگامال تهران برگزار شد.

عبدالمجید پور سعید مدیرعامل بانک ایران زمین با اشاره به مفهوم جدیدی که به تازگی به فرهنگ لغات شبکه بانکی با عنوان «بانکداری دیجیتال» اضافه شده است، گفت: بانکداری دیجیتالی به عنوان یک مدل کسب‌وکار است که بر روی استراتژی، ساختار سازمانی و فرهنگ سازمانی بانک‌ها تاثیر می‌گذارد.

وی افزود: در بانکداری دیجیتال بانک‌ها در شعب جدید خود علاوه بر استفاده از فناوری‌های نوین و تعاملی، نسبت به مهندسی و طراحی مجدد فرآیندها اقدام می‌کنند.

پورسعید اساس بانکداری دیجیتال را مشتری دانست و افزود: در واقع مشتری محوری، تجربه مشتری و احساس رضایت از دریافت خدمت، پایه و اساس بانکداری دیجیتال است.

مدیرعامل بانک ایران زمین در خصوص طراحی اولین شعبه دیجیتال این بانک گفت: در طراحی این شعبه از هیچ نمونه داخلی و خارجی الگوبرداری نشده و در واقع این طرح به صورت منحصر به فرد توسط بانک ایران زمین اجرا و ثبت شده است.

پورسعید در تشریح نحوه سرویس‌دهی به مشتریان در بانکداری دیجیتال اظهار داشت: در بانکداری دیجیتال براساس فعالیت‌هایی که مشتری از کانال‌های مختلف با بانک انجام می‌دهد ضمن شخصی‌سازی خدمات، علایق و نیازهای ضمنی وی نیز پیش‌بینی و در واقع حدس زده می‌شود.

وی افزود: شعب دیجیتال تلفیقی از محیط فیزیکی و مجازی برای ایجاد ارزشی ویژه برای مشتریان با ارائه سبدی از محصولات و خدمات گوناگون همراه با تجربه‌ای به یادماندنی است.

مدیرعامل بانک ایران زمین، در پایان سخنان خود ضمن رونمایی از کمپین نام‌گذاری اولین شعبه دیجیتال بانک ایران زمین از مخاطبان خواست در نام‌گذاری اولین شعبه دیجیتال این بانک مشارکت کنند.

مخاطبان برای این منظور می‌توانند با ورود به آدرس club.izbank.ir/DigitalBranch.aspx در باشگاه مشتریان بانک ایران زمین نسبت به ثبت پیشنهاد خود اقدام کنند.

به بهترین پیشنهاد جایزه‌ای نفیس از طرف بانک ایران زمین اهدا خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه