اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970709319669879

آنچه که باید برای نقاشی ساختمان بدانید

کد: 13970709319669879

https://goo.gl/H97hZx

، (اخبار رسمی): داشتن یک خانه زیبا آرزوی هر فرد می باشد. شاید در نگاه اول تصور کنید که داشتن یک خانه زیبا نیازمند یک سری وسایل آنتیک و تجملاتی است. اما لازم است بگوییم که زیبایی دیوارهای یک خانه قبل از آنکه نگاه مهمان را به دیگر بخش ها جذب کند، خود را به رخ می کشد.

آنچه که باید برای نقاشی ساختمان بدانید
آنچه که باید برای نقاشی ساختمان بدانید

به گزارش خدمات ساختمانی پایتخت داشتن یک خانه زیبا آرزوی هر فرد است. شاید در نگاه اول تصور کنید که داشتن یک خانه زیبا نیازمند یک سری وسایل آنتیک و تجملاتی است. اما لازم است بگوییم که زیبایی دیوارهای یک خانه قبل از آنکه نگاه مهمان را به دیگر بخش ها جذب کند، خود را به رخ می کشد. از این رو مهم است که نقاشی ساختمان دیوارهایتان تا چه اندازه مناسب است.

امروزه دیوارها تلفیقی از نقاشی و کاغذ دیواری شده است تا زیبایی خانه را دوچندان کند. در چند سال اخیر این نوع دیوارپوش های تلفیقی و مکمل یکدیگر راه خود را به خانه های ایرانی باز کرده است و خانه های امروزی بخشی کاغذ دیواری و بخشی نقاشی شده است و لازم است نکاتی را در این زمینه برای ایجاد تناسب بهتر به یاد داشته باشید.

اولین نکته میزان استفاده از هر دو است اینکه بدانید کدام بخش از خانه و دیوار ها کاغذ دیواری و کدام بخش نقاشی باشد بسیار مهم است. به طور معمول دیوار های پشت تلوزیون ، شومینه و دیوار های تک را کاغذ دیواری می کنند. البته این را هم در نظر بگیرید که کاغذ دیواری اتاق کودک نیز مرسوم بود و می تواند با توجه به اینکه کودکان علاقه به اتاق شاد و کارتونی دارند برایشان جذاب به نظر برسد. حال اگر تصور می کنید مابقی قسمت های خانه نقاشی  می شود با بگویم اشتباه می کنید. بخشی از دیوارها نیز امروزه سنگ آنتیک می شود و این گزینه را هم می توانید برای تنوع بیشتر در نظر داشته باشید.

آنچه این روزها سبب شده تا استفاده از کاغذ دیواری کمتر شود میزان قیمت طرح های کاغذ دیواری است که به طور فزاینده افزایش می یابد. البته به تناسب این افزایش قیمت برای نقاشی ساختمان و سنگ آنتیک نیز اثر گذاشته و خانواده ها سعی می کنند بیش از آنکه به فکر تغییر فضای خانه با نقاشی و کاغذ دیواری باشند بیشتر به حفظ و نگهداری و ترمیم آن توجه کنند.

نکاتی که باید در نقاشی ساختمان رعایت کنید این است که کدام رنگ برای کجا مناسب است. به طور معمول از رنگ های خنثی روشن در نقاشی فضای عمومی خانه و رنگ های جذاب در اتاق خواب ها استفاده می شود. نقاشی نیز به صورت های روغنی و پلاستیک عمومی تر بوده و ویژگی های خاص خود را دارند که قبلا در مورد آنها صحبت کرده ایم. آنچیزی که اینجا اهمیت دارد این است که نقاش ساختمان باید قبل از نقاشی کارهای لازمه مانند نایلون کشیدن بر روی وسایل و دیگر کارهای مرتبط که وسایل خانه را تحت تاثیر قرار ندهد انجام دهد. قیمت نقاشی ساختمان نیز بنا بر نعرفه اتحادیه محاسبه شده است.

شاید ساده به نظر بیاید اما نقاشی درب و پنجره نیز باید همانقدر مهم باشید که نقاشی ساختمان مورد توجه قرار می گیرد. اینکه پس از نقاشی متوجه بشوید که چرا نقاشی دیوار ها با پنجره ها تناسب ندارد بسیار دیگر است. در مورد نقاشی ساختمان نیز سعی کنید از نقاش های حرفه ای که کیفیت را فدای قیمت نمی کنند استفاده کنید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل