اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970713320159899

چگونه یک آگهی استخدام مناسب بنویسیم

کد: 13970713320159899

https://goo.gl/aTTyxL

، تهران , (اخبار رسمی): آگهی استخدام مناسب برای کمک به جذب کارجویان واجد شرایط برای کار ضروری است. با وجود بیش از 20 میلیون شغل در واقع، یک آگهی استخدام عالی می‌تواند کمک کند تا موقعیت شغلی شخص را از بقیه جدا کند.

چگونه یک آگهی استخدام مناسب بنویسیم
کافه استخدام ، مرجع آگهی های استخدام کشور

آگهی استخدام مناسب برای کمک به جذب کارجویان واجد شرایط برای کار ضروری است. با وجود بیش از 20 میلیون شغل در واقع، یک آگهی استخدام عالی می‌­تواند کمک کند تا موقعیت شغلی شخص را از بقیه جدا کند. جذب نیروی مناسب از جایی شروع می‌شود که شروع به معرفی مناسب شرکت و شغل مورد نظر شود. ویژگی آگهی استخدام شغل­‌های کارآمد این است که تعادل کامل را بین ارائه‌­ی جزئیات کافی پیدا می‌کنند، و با اینکه کارفرما تنها شرح مختصری را از موقعیت شغلی خود داده است ولی کارجویان وظایف و شرکت را به خوبی درک می‌­کنند.

در کافه استخدام با تحقیق برروی 700 تا 2000 نفر از کارجویان مشخص شده است که از طریق آگهی استخدام، کارجویان به بیش از 30 درصد از اطلاعات شغل مربوطه دسترسی پیدا می‌کنند. بنابراین برای نوشتن یک آگهی استخدام متقاعد کننده از نکات و نمونه راهنمایی‌­هایی که در زیر ارائه شده می‌توان استفاده کرد.

وب سایت کافه استخدام با راه اندازی سرویس هوشمند ارسال آگهی در کشور و اخذ مجوزهای قانونی از مراجع ذیربط ، آگهی‌های استخدامی محلی و کشوری را چند لحظه پس از اعلام و انتشار و گرفتن تاییدیه صحت آنها، در پایگاه اینترنتی خود تجمیع و بازنشر کرده و پس از تفکیک آنها براساس رشته تحصیلی، تخصص کاری و شهر و استان و جنسیت به کاربران متقاضی خود پیامک و ایمیل می‌کند.

کافه استخدام فعالیت خود را در شهر تهران برای استخدام تهران آغاز کرد و هم اکنون در سراسر کشور به تمامی کارفرمایان و کارجویان ارائه سرویس می‌کند.

- عناوین شغلی مورد نظرتان را مشخص کنید

عناوین شغلی هدفمند مؤثرتر از موارد عمومی هستند، بنابراین با داشتن عبارات کلیدی که دقیقاً شغل را توصیف می­‌کند می‌توان برداشت دقیقی از آن داشت.

- اجتناب از گفتار محاوره‌­ای که ممکن است کارجویان را دچار اشتباه کند.

- خلاصه شغل در آگهی استخدامی

- با قدرت شروع کنید، خلاصه‌­ای قابل توجه.

به طور خلاصه باید یک نمای کلی از شرکت و انتظارات در مورد موقعیت شغلی مورد نظر ارائه شود.

- خواننده ­ی خود را با جزئیاتدر مورد آنچه که شرکت را منحصر به فرد می­‌کند، جذب کنید. آگهی استخدام مقدمه‌­ای برای شرکت و نام تجاری کارفرمایی است. شامل جزئیات کلیدی در مورد فرهنگ شرکت­ و خلاصه اینکه چرا یک جویای کار تمایل به کار کردن در شرکت را دارد.

-در بر­داشتن دقیق موقعیت شغلی.

یک شرح دقیقی از موقعیت شغل مورد نظرتان به منظور بهینه­‌سازی این فرصت ارائه دهید. این توضیحات سبب می­‌شود آگهی استخدامی نسبت به دیگر آگهی‌ها متمایز باشد.

- کلیه‌­ی مسئولیت­های اصلی موقعیت شغلی را شرح دهید.

اطمینان حاصل کنید که فهرست مسئولیت­‌ها دقیق و مختصر است. همچنین، بر روی وظایفی که ممکن است برای سازمان منحصر به فرد باشد، تأکید داشته باشید. برای مثال، اگر شما برای یک موقعیت مدیریتی استخدام می­‌کنید، این موقعیت نیاز به تخصص رسانه­‌های اجتماعی برای ترویج رویداد­ها دارد. این موضوع شامل جزئیاتی می‌­شود که شما اطمینان حاصل کنید که کارجویان نیاز خود را درک می­‌کنند و می‌­توانند تعیین کنند که آیا آنها واجد شرایط استخدام هستند یا خیر.

- وظایف روزمره‌­ی شغل مورد نظر را بزرگنمائی کنید.

این امر به کار جویان کمک می­‌کند که محیط کاری و فعالیت‌­هایی را که روزانه در معرض آن قرار می‌­گیرند درک کنند.

- مشخص کنید که چه ویژگی از کارجویان مورد تأئید سازمان است.مثلاً مشخص کنید که چه کسی گزارش کار می­‌دهد و فرد چگونه در سازمان کار می­‌کند. این امر به کارجویان کمک می‌کند تا فهم و تصور بهتری از اینکه چگونه این نقش بر کسب و کار تأثیرگذار است داشته باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کافه استخدام

کافه استخدام ، مرجع آگهی های استخدام کشور

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام